Відбувся семінар для батьків юних футболістів-учасників чемпіонату ФА УАФ

7 грудня у приміщенні УАФ відбувся методичний семінар для батьків юних футболістів-учасників чемпіонату ФА УАФ.

Цей захід був одним із перших, проведених у рамках роботи Інституту футболу УАФ та НУФВСУ.

Усіх присутніх привітав голова наукової ради інституту, перший віце-президент УАФ Олег Протасов, який зазначив, що перший просвітницький захід для батьків стане далеко не останнім у роботі інституту: «Ми маємо створити широке освітнє поле для наших батьків та стати для них не вчителями, а партнерами в питанні виховання поважних членів нашого суспільства. Саме тому ми й запрошуємо на наші семінари провідних фахівців у сфері психології. І саме на перший семінар ми із великим задоволенням запросили завідуючого кафедрою футболу НУФВСУ, практикуючого тренера, психолога юнацької збірної України U-18 — Олега Байрачного».

Фото прес-служби УАФ

У своїй презентації Олег Байрачний приділив велику увагу питанням практичного спілкування у фундаментальному трикутнику «тренер—батьки—юний футболіст».

Учасники заходу, яких, до речі, зібралося близько 100 осіб, слухали інформацію з великим інтересом. Чимала кількість запитань по суті доповіді, які прозвучали у форматі «основного» часу семінару та після його закінчення, у так званий доданий час, в особистому спілкуванні, вселяє обґрунтовані сподівання, що захід видався корисним, цікавим та інформативним. Отже, перший камінчик у фундамент системної роботи зі створення освітніх програм для батьків юних футболістів закладено. Чекаємо на продовження співпраці.

Також батькам було роздано анкети, в яких вони змогли відповісти на запитання та запропонувати організаторам свої теми для подальших семінарів.

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини