Футболісти збірної України принесли «Генту» перемогу в чемпіонаті Бельгії!

У 18-му турі чемпіонату Бельгії «Гент» футболістів національної збірної України Романа ЯремчукаІгоря Пластуна та Романа Безуса на власному полі приймав «Зюльте-Варегем».

Усі наші хлопці з’явилися у стартовому складі господарів. Більше того, саме голи Безуса (2-а хвилина) та Яремчука (28-а хвилина) принесли «Генту» перемогу з рахунком 2:0.

Наразі, маючи в активі 35 очок, команда українців посідає другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук провів у складі бельгійського клубу 27 матчів, в яких забив 17 м’ячів та віддав чотири гольові передачі. На рахунку Пластуна — 29 поєдинків і два забиті м’ячі. Безус зіграв 17 матчів, забив п’ять м’ячів та віддав один результативний пас.

Лідер чемпіонату, «Брюгге» Едуарда Соболя, на виїзді зустрічався із «Сент-Трюйденом». Футболіст збірної України провів на полі весь ігровий час, а його команда перемогла з рахунком 2:1.

Із 42-ма очками «Брюгге» продовжує очолювати турнірну таблицю.

Зазначимо, що в цьому сезоні Едуард Соболь провів у складі своєї бельгійської команди 20 матчів, в яких відзначився однією гольовою передачею.

25.03.2024 19:43

Роман Яремчук: «Потрібно менше говорити й більше працювати на полі. Усі розуміють важливість матчу»

Нападник національної збірної України Роман Яремчук разом із головним...

22.03.2024 14:30

Роман Яремчук: «Потрібно щоразу доводити, забивати голи й приносити користь команді»

Нападник збірної України Роман Яремчук був визнаний уболівальниками &l...

17.03.2024 19:38