У другому спарингу в Черкасах збірна України з футзалу поступилася команді Хорватії

Сьогодні в другому із двох запланованих контрольних матчів збірна України з футзалу поступилася збірній Хорватії.

Учора в першому з двох товариських поєдинків у Черкасах на паркеті Палацу спорту «Будівельник» підопічні Олександра Косенка переграли збірну Хорватії з рахунком 3:1. Сьогодні там само відбулася друга зустріч цих команд.

На початку першого тайму суперники досить швидко обмінялися м'ячами. На гол Ведрана Матошевича за дві хвилини влучним ударом відповів Олег Єрьомін. Та все ж на перерву суперники пішли за переваги гостей. Франко Єловчич на 12-й хвилині вивів своїх партнерів вперед — 2:1.

Після перерви синьо-жовтим вдалося відновити рівновагу. На 27-й хвилині Разуванов зробив прострільну передачу, і м'яч від коліна Єловчича відскочив у ворота хорватів. А ще за дві хвилини Фаренюк вперше в цьому поєдинку вивів Україну вперед.

Однак на цьому успіхи підопічних Олександра Косенка завершилися. На 37-й хвилині Єловчич здалеку пробив Кирила Ципуна, а ще за дві хвилини спрямував м'яч у порожні ворота господарів, оформивши хет-трик.

У підсумку 4:3 — перемога збірної Хорватії.

Товариський матч із футзалу

Україна — Хорватія — 3:4 (1:2)

Голи: Єрьомін (6), Єловчич (27, автогол), Фаренюк (29) — Матошевич (4), Єловчич (12, 37, 39).

Україна: Ципун — Малишко, Зварич, Білоцерківець, Разуванов, Корсун, Шотурма, Педяш, Журба, Микитюк, Фаренюк, Сорокін, Єрьомін, Іваняк.

Хорватія: Прімич — Хорват, Постружин, Мартінац, Л. Сутон, Новак, Й. Сутон, Юрліна, Чеколь, Єловчич, Перич, Матошевич, Грбеша, Лукетін.

Попереджені: Журба (33) — Єловчич (23), Перич (33).

Нагадаємо, що цими матчами наша команда почала підготовку до еліт-раунду відбору ЧС-2020. 1—4 лютого в сербському Ніші збірна України побореться за путівку на світову першість із командами Іспанії, Сербії та Франції.

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41

Жіноча збірна України з футзалу поступилася команді Італії в першому матчі

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський мат...

18.03.2024 10:00

Сьогодні жіноча збірна України з футзалу проведе перший із двох контрольних матчів проти Італії

Жіноча збірна України з футзалу готується до участі в європейській ква...