Сьогодні, 3 грудня відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю

Сьогодні, 3 грудня відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, що був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

Щороку Міжнародний день людей з інвалідністю присвячується певному конкретному аспекту реалізації прав людей з інвалідністю. Цьогоріч тема — «Забезпечення активної участі інвалідів у житті суспільства», що є однією з глобальних цілей сталого розвитку ООН на період до 2030 року.

Український футбол є цілком відкритим до цього, розділяючи цінності та стратегію соціальної відповідальності УЄФА.

Фото Павла Кубанова

Долучення людей з інвалідністю до гри у футбол принесло Україні чимало перемог. Й УАФ надзвичайно цінує ці здобутки! У церемонії нагородження найкращих у футболі за підсумками року, що минає, «Футбольні зірки України», окрему номінацію було присвячено футболістам з інвалідністю. Спільно з партнерами з Національного комітету спорту інвалідів України у 2019 році найкращими були визнані: капітан національної збірної України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору Олександр Гетманов, гравець національної збірної України з футболу серед спортсменів із наслідками дитячого церебрального паралічу, чемпіон Паралімпійських ігор Віталій Романчук та капітан національної збірної України з футболу серед спортсменів із порушеннями слуху, чемпіон Європи 2019 року, найкращий голкіпер чемпіонату Європи 2019 року Дмитро Українець. Відзнаку отримав Дмитро Українець. Це — приклад того, наскільки важливо людям з інвалідністю бути частиною професіональної спортивної спільноти.

Фото Павла Кубанова

Окремо УАФ відзначає також відданих уболівальників з інвалідністю, які регулярно відвідують матчі національної збірної в різних містах України. Ми дякуємо за підтримку та запрошуємо на стадіони вболівальників на візках та з порушеннями опорно-рухового апарату, а також уболівальників із вадами зору й вадами слуху. Футбольні арени, на яких проходять ігри збірної, відповідають вимогам архітектурної доступності, тобто пристосовані для комфортного пересування й розміщення людей на візках, для вболівальників з вадами зору в Харкові та Києві регулярно організовується аудіоописове коментування матчів. До зустрічі на трибунах!

totalfootballtotalaccess #cafe #footballforall #uefa #disabilityfootball #футболдлявсіх

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини