Євро-2020. Квитки для вболівальників країн-учасниць почнуть продавати 4 грудня

Уболівальники 20-ти країн, які вже пройшли кваліфікацію на Євро-2020, зможуть подавати заявки на купівлю квитків на матчі своїх збірних, починаючи із 14.00 за центральноєвропейським часом 4 грудня винятково на сайті EURO2020.com.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції в Бухаресті генеральний директор UEFA Events SA Мартін Каллен.

У шанувальників футболу з 20-ти країн буде час до 18 грудня, аби вибрати свої квоти на турнір, який святкує 60 років від початку свого проведення й фінал якого відбудеться на одній із найвідоміших футбольних арен планети — стадіоні «Уемблі» в Лондоні.

Така сама опція навесні буде й у фанів чотирьох команд, які переможуть у раунді плей-офф Ліги націй. Вони зможуть подати свої заявки на квитки незабаром після завершення цих матчів, які будуть зіграні в період із 26-го по 31 березня.

УЄФА доклав зусиль, аби квитки не були дорогими. Більше половини «тікетів» на всі ігри будуть у найдешевшій ціновій категорії (починаючи від 30-ти євро в Баку, Бухаресті та Будапешті й 50-ти євро в інших містах-господарях).

Фото Павла Кубанова

Як і на попередніх форумах, уболівальники збірних зможуть подати заявки на квитки й на матчі групового етапу, і за програмою Follow my Team («Слідуючи за моєю командою»), що дозволить їм відвідати поєдинок своєї збірної у плей-офф незалежно від місця його проведення. Якщо ж команда припинить виступи на груповій стадії турніру, уболівальникам буде відшкодовано вартість відповідних квитків.

Нинішньому заключному раунду продажу квитків передував надзвичайно успішний загальний «сейл» улітку цього року, коли між 12 червня та 12 липня на 1,5 млн квитків, що пропонувалися, надійшло аж 19,3 млн заявок! Загалом на матчі Євро буде продано 3 млн квитків, 82% з яких придбають саме вболівальники. 960 тис. квитків із цієї кількості виділено для фанів країн-учасниць Євро-2020.

До слова, і ті фани, яким не пощастило купити квитки влітку, зможуть заповнити свої заявки із 4 грудня на сайті EURO2020.com, навіть якщо їхня команда не є учасником фінального турніру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини