Ліга чемпіонів УЄФА з футзалу. Херсонський «Продексім» перемогою завершив виступ у турнірі

У третьому поєдинку еліт-раунду Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу херсонський «Продексім» здобув перемогу над чеською «Спартою», але не пробився до Фіналу чотирьох.

Після перемоги у стартовому матчі над господарями міні-турніру з білоруської «Столиці» у другому поєдинку підопічні Хаві Родрігеса поступилися «Барселоні».

У третій зустрічі, із празькою «Спартою», команди вже до завершення 2-ї хвилини гри обмінялися голами. Ще за чотири хвилини Петро Шотурма вивів «Продексім» уперед, однак наприкінці тайму чехи знову відновили рівновагу — 2:2.

У другому таймі українська команда довела свою беззаперечну перевагу, спрямувавши у ворота «Спарти» три м'ячі. Відзначилися Михайло Волянюк та двічі Михайло Зварич — 5:2. Однак навіть перемога не допомогла українцям вийти до Фіналу чотирьох Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу. Незалежно від останнього матчу в нашій групі «Продексім» посів другу сходинку в турнірній таблиці, а до фінального турніру кваліфікувалася «Барселона».

3 тур

«Спарта» (Чехія) — «Продексім» (Україна) — 2:5 (2:2)

Голи: Драговські (2), Ріцк (19) — Волянюк (1, 37), Шотурма (6), Зварич (38, 39).

«Продексім»: Савенко — Фернандес, Роніньо, Скорий, Волянюк — Ципун, Давід, Сорокін, Зварич, Шотурма, Ланько, Білоцерківець, Бессалов.

Попереджені: Коцич (29) — Ланько (9), Шотурма (33).

«Столиця» (Білорусь) — «Барселона» (Іспанія) — 1:6 (1:3)

І  В  Н  П  М  О
 1  Барселона  3  3  0  0  12—4  9
 2  Продексім  3  2   0  1  9—7   6
 3  Спарта  3  1  0  2  7—9   3
 4  Столиця  3  0  0  3  4—12  0
27.03.2024 10:45

Український арбітр уперше працюватиме у Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Денис Куций працюватиме на поєдинках Фіналу чотирьо...

23.01.2024 16:00

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025: новий турнір стартує 4 липня

Черговий розіграш Ліги чемпіонів із футзалу традиційно складатиметься...

30.11.2023 18:49

Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» на останніх секундах вирвав перемогу над «Олміссумом»

Київський «ХІТ» продовжив свій виступ в еліт-раунді футзал...