Офіційно. «Динамо» проведе один домашній матч без глядачів

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу визначив санкції щодо окремих клубів, футболістів та тренерів.

Відбулося чергове засідання КДК УАФ. Серед іншого, були визначені дисциплінарні санкції у зв’язку з подіями, що відбулися в останніх турах чемпіонату України серед команд клубів УПЛ.

Зокрема, після розгляду подій, що мали місце під час матчу 14-го туру «Шахтар» — «Динамо», визначено: ФК «Динамо» проведе один домашній матч без глядачів (плюс один матч без глядачів умовно з випробувальним строком до кінця сезону-2019/2020) та зобов'язаний внести обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 тисяч гривень. Футболіст ФК «Шахтар» Тайсон, вилучений з поля в тому матчі, відсторонений на одну гру та ще на дві умовно.

Таке ж покарання у вигляді відсторонення на один матч та два матчі умовно, було визначено голкіперу ФК «Карпати» Олегу Кудрику, який отримав червону картку після завершення матчу 14-го туру з «Маріуполем».

Футболісти ФК «Олександрія» Юрій Паньків та ФК «Колос» Євгеній Морозко, вилучені з поля в матчах 14-го туру з «Олімпіком» та «Зорею» відповідно, відсторонені на один матч та ще на один матч умовно. Головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран відсторонений на два матчі та ще на один матч умовно.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини