До уваги ЗМІ! Жеребкування фінального турніру Євро-2020: умови акредитації

До уваги представників засобів масової інформації, які мають бажання акредитуватися для висвітлення жеребкування фінального турніру Євро-2020, що відбудеться 30 листопада в Бухаресті!

Запити на акредитацію мають бути оформлені безпосередньо на сайті УЄФА не пізніше 23:59 за центральноєвропейським часом 22 листопада.

Як подати запити?

Представники ЗМІ (Media Representatives):

— представники ЗМІ (преса, відеожурналісти та фотографи) із дійсним обліковим записом користувача FAME можуть подати заявку на акредитацію через портал  http://fame.uefa.com/media;

— якщо представникам ЗМІ потрібно зареєструватися, їм слід скористатися для цього наступним посиланням: http://is.gd/MIU_EN.

Представники телебачення й радіо, які не мають прав на трансляцію (TV and Radio Non-Rights Holders):

— представники телерадіомовлення, які не мають прав на трансляцію й мають дійсний обліковий запис користувача FAME, можуть подати заявку на акредитацію через портал мовників:  https://broadcasters.fame.uefa.com;

— якщо представникам, які не мають прав на трансляцію, потрібно зареєструватися, їм слід скористатися наступним посиланням: https://www.uefa.com/insideuefa/mediaservices/accreditation/index.html.

Термін подачі та відповідь щодо заявки

Усі ЗМІ (без винятку) повинні подати свої заявки на акредитацію на жеребкування фінального турніру Євро-2020 до 23:59 за центральноєвропейським часом 22 листопада поточного року.

Запити на акредитацію буде розглянуто медіа-службою УЄФА, відповідні повідомлення будуть надіслані представникам мас-медіа, які подали запити, упродовж наступних днів після закінчення терміну прийому заявок.

У разі виникнення якихось проблем, будь ласка, просимо контактувати через електронну пошту [email protected]

Жеребкування фінального турніру Євро-2020: умови акредитації (англійська версія)

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини