U-19: у другому матчі кваліфікації Євро-2020 юнацька збірна України зіграла внічию

У поєдинку зі словенцями підопічні Олега Кузнецова відкрили рахунок, але перевагу не втримали.

У другому турі кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-19) юнацька збірна України зустрічалася з командою Словенії, яка напередодні зіграла внічию з господарями турніру — шведами.

Матч для українців розпочався — краще не буває. Перший удар у бік воріт словенців виявився результативним. Це Волошин на 4-й хвилині скористався передачею Михайла Мудрика. 1:0.

Фото Андрія Майорова

Але потім гостріше став діяти суперник, а в наших хлопців в атаці виходило не все. Свій наступний постріл по воротах Гріла підопічні Олега Кузнецова здійснили на 38-й хвилині. На той час рахунок уже зрівнявся. На 36-й хвилині відзначився Урбанчич. А удар Волошина в дебюті поєдинку так і залишився єдиним у площину воріт збірної Словенії.

Другий тайм обидва суперники почали прагматично, насамперед намагаючись убезпечити свої володіння. Так, перший удар по воротах у другій 45-хвилинці було завдано лише на 69-й хвилині. Та й то спроба Светліна вразити ціль була невдалою.

І кінцівка поєдинку пройшла обережно. Ніхто не хотів ризикувати. У підсумку матч так і завершився внічию — 1:1. Тепер усе вирішиться в останньому турі, який відбудеться 19 листопада.

Голи: Волошин (4) — Урбанчич (36).

Україна: Трубін, В. Мудрик, Ауссі, Якуба (Біловар, 46), Драмбаєв (Ярош, 64), Батагов (Махонін, 77), Бодня (Хондак, 46), Шулянський (Надольський, 90+1) М. Мудрик, Волошин, Сікан.

Словенія: Гріл, Матко, Бурін (Коцар, 77), Лаці, Урбанчич, Махер (Маркуш, 84), Светлін, Мутавчіч, Сімич (Печар, 46), Прелець, Ціпот.

Попереджені: Бодня (14), Якуба (27), Хондак (72), Біловар (90+2) — Матко (44), Светлін (86), Печар (87), Маркуш (90+4).