Андрій Шевченко: «Для мене було важливо побачити, що хлопці розуміють наші вимоги»

Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після товариського поєдинку зі збірною Естонії (1:0).

— Спершу хочу подякувати вболівальникам, — розпочав спілкування з представниками ЗМІ Андрій Шевченко. — Сьогодні був повний стадіон, навіть незважаючи на холодну погоду. Я навіть не очікував, що трибуни можуть заповнитися за п’ять хвилин, як це відбулося безпосередньо перед початком гри.  

— На національну збірну в Запоріжжі чекали багато років. Чи можна розраховувати наступного разу, коли команда буде проводити поєдинок у місті, і на передматчеве тренування?

— Хочу пояснити, чому ми проводили заняття перед грою в Києві. Зараз у футболістів багато перельотів, ми хотіли зайвий день провести спокійно. Перепрошую у вболівальників, наступного разу, якщо приїдемо до Запоріжжя, обов’язково проведемо тут тренування.

— Чи очікували ви такої самовіддачі від гравців збірної Естонії, та як ви налаштовували своїх підопічних?

— Так, естонці були заряджені. Ця команда добре закривається в обороні, перекриває зони. Нам важливо було забити перший гол. Ми створили достатньо моментів, контролювали м’яч, але нам це довго не вдавалося.

Сьогодні важливо було дати можливість вийти на поле тим, хто менше грав у попередніх матчах. Я дуже задоволений нашими діями в першому таймі, структура гри зберігалася. За рахунок володіння, переведення м’яча з флангу на фланг ми створювали моменти, але не вистачало реалізації. У другому таймі пішли заміни, гравці почали поспішати, виникала нервозність. Ми мали в кінцівці діяти інакше. Проте ми все-таки забили. Наша перемога є заслуженою.

— Як ви оціните якість газону, та чи є бажання повернутися до Запоріжжя?

— Із газоном на «Славутич-Арені» все гаразд. Він трохи жорсткий, але це не дивно. Зараз насичений період, багато матчів, тому претензій до поля немає. Що стосується майбутніх поєдинків — це залежатиме від рішень керівництва національної асоціації. Загалом практика проведення матчів у регіонах, вважаю, є вірною. Дуже важливо, щоб нас бачили в різних містах країни.

— Чи отримали ви відповіді на запитання, які вас хвилювали?

— У мене не було якихось підстав для хвилювання, але було цікаво побачити, як хлопці, які раніше менше грали, зможуть адаптуватися до нашої структури гри. Це для мене було важливіше. Тому, коли я побачив у першому і, трохи меншою мірою, у другому таймі розуміння ними того, що ми робимо та як збираємося долати щільний захист, це мене порадувало.

— Хто з гравців особливо звернув на себе сьогодні вашу увагу?

— Футболістам, які сьогодні отримали шанс, треба конкурувати з нашими провідними виконавцями. Ми маємо знати, на кого можемо розраховувати. Для мене було важливо побачити, що хлопці розуміють наші вимоги. Сьогодні були відсутні Маліновський, Зінченко, Степаненко, Марлос — провідні футболісти, які відіграють важливу роль. У неділю ми будемо грати з іншим, більш серйозним суперником, тому ця інформація була корисною.

— Яке завдання у збірної на матч із Сербією, та чи повернеться до складу Кривцов?

— Кривцов готується до поєдинку проти сербів, ми дали йому відпочити. Ми серйозно налаштовуємося на матч у Белграді та хочемо показати в ньому гідну гру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини