Андрій Ярмоленко: «Я вважаю, що ми добре зіграли проти організованої команди»

Півзахисник національної команди України Андрій Ярмоленко розповів про свої враження від товариського поєдинку зі збірною Естонії (1:0).

«Я вважаю, що ми добре зіграли проти організованої команди. Було нелегко, але закінчилося все нормально. Добре, що Роман забив цей штрафний. Результат у будь-якому матчі важливий. Прийшов повний стадіон не в найкращу погоду, тому хотілося порадувати вболівальників і результатом, і якістю гри.

Що стосується матчу із Сербією, то ми в жодному разі не дивимося на нього як на товариський. Хоча ми виконали головне завдання, будемо виходити на гру й реалізовувати той план, який запропонує нам тренерський штаб. Коли ти вдягаєш футболку національної збірної, не може бути товариських поєдинків. Я думаю, що сьогодні в цьому переконалися всі, адже хлопці старалися, билися, доводили своє право грати в збірній.

У матчі із сербами ми будемо грати на перемогу, але не слід забувати, що нам протистоятиме сильний суперник. Це футбол, подивимося. Але я впевнений, що ми будемо дотримуватися властивого нам стилю гри. Будемо діяти агресивно — як в атаці, так і в обороні», — сказав Андрій Ярмоленко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини