Руслан Ротань: «Данці добре підготовлені фізично й тактично»

У відбірному поєдинку Євро-2021 (U-21) для головного тренера української «молодіжки» Руслана Ротаня на першому місці стоїть гра команди, але й про позитивний результат ніхто не забуває.

Напередодні чергового матчу відбору Євро-2021 (U-21), проти Данії, керманич молодіжної збірної України Руслан Ротань поспілкувався з пресою.

— Настрій у нас бойовий, — сказав головний тренер української «молодіжки». — Ми очікуємо дуже складного поєдинку з лідером нашої групи. Збірна Данії — дисциплінована команда з кваліфікованими виконавцями у складі.

Що стосується нашої команди, то в нас є деякі проблеми кадрового характеру. Але, думаю, завтра це не позначиться на потенціалі збірної.

— Наскільки збірна Данії — складний суперник?

— Вона дуже добре підготовлена фізично й тактично, але збірна України не збирається підлаштовуватися під опонента. Ми хочемо покращувати свою гру.

— Що для вас завтра буде в пріоритеті — гра команди чи результат?

— Я вже не раз говорив, що ми будуємо гру. Але Львів — це особливе місце для збірних України, тому хлопцям я вже сказав, що тут нічого іншого, окрім перемоги, від нас не чекають, тож відповідальності за результат ніхто з команди й тренерського штабу не знімає.

— Що збірна України може протиставити лідеру нашої групи?

— Як я вже сказав, ми розбудовуємо дії молодіжної збірної. Команда хоче бути схожою на головну команду країни, щоб у майбутньому, переходячи туди, футболісти мали розуміння принципів ведення гри.

— Ви сказали про проблеми. У чому вони полягають?

— До розташування збірної через травму спини не приїхав Владислав Вакула, прихворів Юхим Конопля, є невеликі проблеми в Дениса Попова. Тому зі стартовим складом ми визначимося завтра ближче до обіду після консультацій із медичним персоналом.

— Чи дивилися ви всі матчі збірної Данії в поточному відбірному турнірі?

— Так, і хлопцям ми вже все показали й розповіли, як потрібно протистояти цьому супернику.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини