Роман Яремчук: «Після матчу з Естонією будемо налаштовуватися на важку гру в Сербії»

Нападник бельгійського «Гента» та збірної України Роман Яремчук розповів, чого очікує від матчів проти Естонії та Сербії.

— Романе, з яким настроєм ви зібралися? Якими словами зустрів команду Андрій Шевченко?

— Звісно, як і завжди, до збірної ми приїхали в гарному настрої. Зараз він підкріплюється тим, що ми вирішили головне завдання й тепер будемо спокійно готуватися до двох матчів  товариського проти Естонії та заключного у групі відбору Євро проти Сербії.

— Швидше за все, у поєдинку з естонцями Андрій Миколайович надасть практику тим, хто рідше грав у минулих матчах. Ви готові відпочити в Запоріжжі?

— Побачимо. Поки що тренери нам не казали, на кому й на чому буде зроблено акцент у поєдинку з балтійцями. Усі готові до будь-яких рішень, адже ми цілком довіряємо Андрію Миколайовичу та нашому тренерському штабу.

— Як будете шукати мотивацію на гру із Сербією, яка вже ніяк не вплине на ваше турнірне становище?

— Сто відсотків, що ми відповідально підійдемо до матчу в Белграді. Перш за все — це наш рейтинг. Будемо ставити собі за мету перемогти, навіть незважаючи на відсутність турнірної мотивації. Хотілося б ще раз порадувати наших уболівальників і завершити рік перемогою.

— Команда буде готова до гарячих трибун у Белграді?

— Так, ми знаємо, що в сербів потужні фани, тому на нас очікує важка гра. Але поки що про виїзд до Сербії думаємо менше, адже спочатку треба зіграти товариський матч з Естонією й також гідно представити Україну.

— Ви приїхали до збірної після хороших поєдинків у клубі. Як оцінюєте свій фізичний стан наприкінці року?

— Усе добре, треба продовжувати так грати й прогресувати, щоб закріпити те, що ми здобули.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини