Роман Якуба: «Кожна перемога додає рейтингу збірній України, тому, окрім першого місця, інші варіанти ми не розглядаємо...»

Захисник юнацької збірної України U-19 Роман Якуба впевнений, що команда докладе всіх зусиль для того, щоб посісти перше місце у групі кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи.

Напередодні виступу у Швеції у кваліфікаційному раунді Євро-2020 (U-19) капітан юнацької збірної України Роман Якуба відповів на запитання офіційного сайту УАФ.

— Романе, у збірної України практично не буде часу для підготовки до офіційних матчів. Це може якось позначитися?

— На минулому зборі не було динамівців, але ми з хлопцями вже давно працюємо разом, тому чудово пам'ятаємо все те, що награвали в останні роки. Ми добре знаємо один одного. Тому я не думаю, що в нас у грі можуть виникнути якісь труднощі в плані взаєморозуміння. Головне — виконувати тренерську установку, тоді все буде добре.

— Суперниками збірної України є команди Естонії, Словенії та Швеції. Хто фаворит групи?

— Вважаю, що Швеція, оскільки кваліфікаційні матчі проходитимуть на території цієї країни. У шведів буде підтримка глядачів. Проте ми до цього готові, оскільки вже не раз виступали на міжнародних змаганнях у гостях. Можна сказати, команда вже звикла до цього. Ми будемо грати за своїх рідних, за країну. Це додасть нам відповідальності й жаги боротьби. Час покаже, на що ми здатні, але в тому, що хлопці віддадуть для перемоги всі сили, я не сумніваюся.

— Головний тренер Олег Кузнецов говорив, що буде налаштовувати збірну на те, щоб здобути перше місце...

— Ми й самі чудово все розуміємо. Кожна перемога додає рейтингу збірній України, тому, окрім першого місця, інші варіанти ми не розглядаємо...

Нагадаємо, що у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2020 року (U-19) наша збірна зіграє проти Естонії (13 листопада), Словенії (16 листопада) і Швеції (19 листопада). До еліт-раунду вийдуть дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні 2020 року.

Переможці семи груп елітного раунду проб'ються до фінальної стадії, яка проходитиме в липні 2020 року в Північній Ірландії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини