Марк Мампассі: «Постараємося зробити так, щоб переможцем кваліфікації в Португалії стала саме збірна України»

Захисник юнацької збірної України Марк Мампассі вважає, що синьо-жовтим до снаги фінішувати першими у кваліфікаційному раунді Євро-2020 (U-17).

Своїми очікуваннями від майбутнього кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи поділився капітан синьо-жовтих Марк Мампассі.

— Марку, який настрій перед першими для цієї збірної України офіційними матчами?

— Усе гаразд. Готуємося до змагань і розраховуємо на перемогу на майбутньому турнірі.

— Тобто перед командою стоїть завдання виграти групу?

— Саме так.

— Це реальне завдання для синьо-жовтих?

— Ми прекрасно розуміємо, що зробити це буде непросто. У нас сильні опоненти, група рівна, але, тим не менш, ми не хочемо відходити від свого плану й будемо боротися тільки за максимальний результат.

— Які основні вимоги до команди в головного тренера Олександра Петракова?

— Перш за все це концентрація уваги з першої до останньої хвилини під час поєдинків. І дуже важливо виконувати тренерську установку.

— Що скажеш про майбутніх суперників по кваліфікаційному раунду?

— Як казав нам наставник, грузинські футболісти в цьому віці розвиваються швидше, вони технічні. Албанські гравці бойовиті, багато хто з цієї збірної виступає в Італії, тому з ними теж буде складно впоратися. Ну а про португальців і говорити нема чого. Це сильна збірна. І оскільки турнір проходитиме на їхній території, то вони й є фаворитами, але поки що тільки на папері. Ми постараємося зробити так, щоб переможцем кваліфікації стала саме збірна України.

У Португалії синьо-жовті зіграють із Грузією (13 листопада), Албанією (16-го) й Португалією (19-го).

До елітного раунду вийдуть дві найсильніші команди кожної з 13-ти груп і чотири кращі збірні, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться в березні 2020 року.

В елітному раунді всі учасники будуть розподілені на вісім груп. Переможці груп і сім кращих других команд (за результатами матчів із першою та третьою збірними своєї групи) вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро — Естонії. Фінальний турнір відбудеться у травні 2020 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини