Перша ліга. «Волинь» у реалізації була успішнішою за «Рух», а «Агробізнес» у більшості дотиснув «Інгулець»

Протистояння в Луцьку «Волині» та «Руху» за напругою, на думку багатьох експертів, не мало аналогів у поточному чемпіонаті першої ліги.

Футболісти намагалися швидко переходити від оборони до наступальних операцій, жорстка боротьба на кожному клаптику поля призвела до вилучень, а родзинкою стали п’ять забитих м’ячів на будь-який смак. На відміну від львів’ян, господарі не зуміли задіяти бойовий склад, передусім серйозні кадрові проблеми виникли в обороні. Ось чому керманич лучан Андрій Тлумак змушений був стопера Міху Горопевшека, який останнім часом грав у центрі нападу, повернути на звичну позицію. А на вістрі атаки в господарів діяв легіонер Сіаваш Хагназарі.

Волиняни зуміли схилити шальки терезів на свій бік лише у другому таймі, коли після вилучень згаданого вже Горопевшека та Юрія Никитюка суперники грали в неповних складах. Господарі виявилися значно точнішими в реалізації гольових моментів.

«Цей поєдинок відповідав рівню елітного дивізіону, — зазначив після фінального свистка головний тренер лучан Андрій Тлумак. — Я був поінформований, що гості дещо перешикують свої лави, але вони нас нічим не здивували. Вважаю, що ми досягли свого завдяки бажанню й терпінню».

«Передусім хочу подякувати «Волині» за гру, — сказав керманич «Руху» Леонід Кучук. — На жаль, ми дуже неуважно діяли біля власних воріт під час розіграшу лучанами стандартних положень. Повірте, дуже важко наздоганяти в рахунку суперників, особливо господарів, хоча ми намагалися потішити вболівальників якісним футболом. Але не можна грати на емоціях, вони нам сьогодні перешкоджали, а не допомагали…»

Універсал «Волині» Василь Курко став автором другого голу у ворота «Руху». Фото fcvolyn.net

Сьома звитяга поспіль допомогла «Волині» обійти в турнірній таблиці не тільки «Рух», але й «Інгулець», який доволі несподівано поступився у Волочиську місцевому «Агробізнесу». Гостей підвів досвідчений Владислав Лупашко, якого було вилучено за два попередження. Господарі спочатку вирівняли становище, а наприкінці матчу таки дотиснули суперника, коли Ігор Бойчук завдав прицільного удару. 2:1. Гостям не вдалося врятуватися від поразки, незважаючи на штурм воріт подолян. Футболісти «Агробізнесу» повернулися до чільної групи, а «Інгулець» значно погіршив свої шанси на підвищення в класі, адже перемоги відсвяткували сусіди по турнірній таблиці — «Металіст 1925» та «Минай», у складі якого дублем відзначився Анатолій Нурієв.

Сьогодні ж на вершину могли повернутися футболісти «Оболоні-Бровар», якби у гостях взяли гору над аутсайдером — «Черкащиною». «Пивовари» на стадіоні в Щасливому, де «Черкащина» проводила свій домашній поєдинок, вийшли вперед на 31-й хвилині завдяки реалізованому Олександром Батальським пенальті. Але після перерви підопічні Олександра Кирилюка, що знову очолив черкащан, відсунули гру від своїх воріт і після удару Андрія Сторчоуса вирівняли становище. Та все ж останнє слово залишилося за киянами: на третій компенсованій хвилині Тарас Пучківський, що вийшов на заміну, вдало зіграв на добиванні і приніс своїй команді три очки. 1:2.

6

Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019, ФК «Авангард» (Краматорськ) зараховується технічна поразка (0:3) за вихід на поле футболіста, не внесеного до рапорту арбітра на матч, а команді «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — технічна перемога (3:0).

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...

22.03.2024 12:00