Прем’єр-ліга. «Десна» втратила очки, але обійшла «Динамо» за додатковим показником

У суботу були зіграні три поєдинки Прем’єр-ліги, якими розпочався 14-й тур.

Серед команд чільної групи сьогодні на поле виходила тільки «Десна», і чернігівці в зустрічі з «Дніпром-1» зуміли досягти лише нічиєї. Підопічні Дмитра Михайленка не програли вперше після п’яти поразок поспіль.

Господарі мали значну перевагу, але чудово діяв воротар новачків Прем’єр-ліги Юрчук. А от єдиний момент гостей у першому таймі завершився забитим м’ячем — Шаповал перетворив на гол навіс Куліша. Після перерви «Десна» відігралася завдяки гольовому чуттю Хльобаса, який встиг на добивання після того, як Денис Фаворов влучив у стійку. Але більше реальних нагод забити в чернігівців не було. 1:1, і команда Олександра Рябоконя, навіть втративши два очки, обійшла «Динамо» завдяки кращому показнику в очній зустрічі. Кияни можуть повернути собі другу сходинку завтра, якщо не програють «Шахтареві».

У двох інших матчах два львівські колективи зуміли уникнути поразок. «Карпатам» нічия в Маріуполі, щоправда, не допомогла покращити турнірне становище. А от «Львів», обігравши «Ворсклу», помінявся з полтавцями місцями в таблиці, залишивши останню сходинку. Ця перемога стала для «містян» першою в чемпіонаті з 26 серпня, а також дебютною під керівництвом Єгіше Мелікяна.