Інститут футболу запускає навчальну платформу футбольної аналітики та скаутингу PASS

Інститут футболу, який було створено Українською асоціацією футболу спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України, повідомляє про запуск навчальної платформи футбольної аналітики та скаутингу PASS.

Програма курсу включає в себе понад 90 годин роботи в різних формах у рамках навчання на С-диплом. І ще більше — у вигляді самостійної роботи.

Передбачені лекції, практичні та методичні заняття, виїзні перегляди матчів, робота в групах, індивідуальні проекти, реальні кейси для команд Прем'єр-ліги. Кожна сесія — контроль прогресу.

Ключова ідея — висока якість матеріалу і його актуальність у сучасному футболі. Мова не йде про інтенсивні експрес-курси за три дні. Формат передбачає більш ніж піврічне навчання, постійне виконання самостійних завдань, перманентний фідбек і регулярну залученість у процес.

Лектори — провідні українські фахівці у сферах аналітики й скаутингу, а також спеціалісти високого рівня з-за кордону.

Цільова аудиторія PASS — як футбольні професіонали, так і люди, які не мають досвіду в цій сфері, але мріють отримати свій шанс.

Для того, аби стати студентом PASS, варто зробити лише три кроки.

Заявка

Ознайомитися з інформацією про проект PASS ви можете за посиланням. Для подачі заявки з метою участі в проекті необхідно відправити резюме на пошту [email protected] або в приватному повідомленні.

Тест

У відповідь ви отримаєте індивідуальне завдання. Термін виконання — один тиждень.

Співбесіда

З кожним претендентом буде проведено особисту бесіду, за підсумками якої ухвалюватиметься рішення про зарахування на курс проекту PASS.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на офіційній сторінці PASS.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини