Жіноча збірна України розгромила суперника в товариському матчі

7 листопада національна жіноча збірна України в рамках навчально-тренувального збору та підготовки до матчу зі збірною Туреччини провела контрольний поєдинок із представником турецької жіночої вищої ліги — ФК «Конак».

Цей клуб доволі відомий серед шанувальників жіночого футболу в Старому світі, адже в період із 2013-го по 2017 рік він був постійним учасником Ліги чемпіонів УЄФА. На пропозицію від керівництва клубу щодо можливого спарингу відгукнувся тренерський штаб української національної команди. Цей поєдинок став певною розминкою для синьо-жовтих перед товариським поєдинком зі збірною Туреччини, який відбудеться 11 листопада.

Старт матчу, як і вся гра в цілому, пройшов під диктовку збірної України, гравці якої вже з перших хвилин почали створювати небезпечні моменти біля воріт турецької команди.

І якщо в перші 10 хвилин спостерігалася певна нервовість у діях гравців, то вже згодом впевненість одразу втілилася в результат. Спочатку, на 16-й хвилині, фланговий пас Ніколь Козлової впевнено реалізувала Яна Калініна, а вже за вісім хвилин Ніколь, заробивши пенальті, чітко його й реалізувала. 2:0.

Фото womensfootball.com.ua

У другому таймі відбулися заміни у складі нашої збірної, які допомогли команді здобути ще більш упевнений результат.

Ніколь Козлова оформила хет-трик у матчі, а Юлія Шевчук та Валентина Тараканова вдало дограли свої моменти й оформили впевнену перемогу українок — 6:0.

Уже в понеділок на стадіоні Menemen українки зійдуться в протистоянні з турецькою збірною. Початок зустрічі — о 15.00 за київським часом.

Товариський матч жіночих команд

Україна — ФК «Конак» (Туреччина) — 6:0 (2:0)

Голи: Калініна (16), Козлова (24, з пенальті, 68, 70), Шевчук (63), Тараканова (82).

Україна: Бондарчук (Саніна, 46), Кравець (к), Шматко (Корсун, 64), Панцулая (Подольська, 64), Басанська (Ковтун, 64), Хімич (Шевчук, 46), Китаєва (Петрик, 46), Кочнєва (Тараканова, 55), Козлова, Овдійчук (Куніна, 46), Калініна.

27.02.2024 20:24

Володимир Пятенко: «Підопічні діяли першим номером, і цей план виправдав себе»

Жіноча збірна України двічі перемогла в стикових матчах Ліги націй-202...

03.10.2023 17:06

Жіноча Ліга націй-2023/2024: визначився час початку матчів між збірними України та Греції

Національна жіноча збірна України провела два стартові матчі в новоств...

28.09.2023 14:01

Володимир Пятенко: «Поки не звертаю уваги на турнірну таблицю. Незважаючи на невдалий старт, ще не все втрачено»

21.09.2023 19:00