Ліга Європи. «Олександрія» зіграла внічию із «Сент-Етьєном» і в домашньому поєдинку

Бронзові призери чемпіонату України, як і два тижні тому, розійшлися із французьким клубом миром. «Олександрія» залишилася на останньому місці у групі, утім, шанси на вихід до плей-офф у неї цілком реальні.

У Львові зустрічалися колективи, які в трьох попередніх турах групового турніру заробили лише по два пункти. Тренерський штаб господарів, напевно, турбувала травма Сітала, яка суттєво послабила атакувальний потенціал команди. Утім, у першому таймі моменти в «Олександрії» виникали, причому на вістрі двічі опинявся Банада, але в обох випадках голкіперу французів Руфф’є вдавалися чудові сейви.

Ці епізоди мали місце ще за рахунку 0:0, а потім не найкращим чином зіграв Паньків. Кіпер «Олександрії» із запізненням вийшов із воріт назустріч Хазрі, який утік від захисників, та порушив правила проти суперника. Покаранням від арбітра стали жовта картка та 11-метровий, який реалізував той-таки Хазрі. Але якщо оцінювати перший тайм загалом, то поєдинок був доволі рівним, й українська команда, окрім моменту із пропущеним м’ячем, нічого суттєвого створити гостям не дозволила.

Після перерви тривала в’язка гра з великою кількістю боротьби, в якій підопічні Володимира Шарана французам не поступалися. Але створити потужний тиск на ворота гостей, які всіма засобами збивали темп, виявилося непростим завданням. Гравці «Олександрії» частіше застосовували довгі передачі вперед, утім, адресата вони знаходили далеко не завжди. На 70-й хвилині м’яч опинився у воротах «Сент-Етьєна», але гол не було зараховано через офсайд. А невдовзі французи провели контратаку по центру й подвоїли рахунок.

Проте довести гру до перемоги гостям не вдалося. Причому голами відзначилися два гравці «Олександрії», які вийшли на заміну. Безбородько вдало зіграв на добиванні після флангової передачі та рикошету від захисника. 1:2. А Задерака в компенсований час скористався помилкою Руфф’є на виході та зрівняв рахунок. 2:2.

Весь матч за «Олександрію» провів Паньків, який входить до переліку гравців, викликаних на найближчий збір національної збірної України. Голкіпер заробив попередження.

Ліга Європи. Груповий раунд. 4 тур

Група І

«Олександрія» (Україна) — «Сент-Етьєн» (Франція) — 2:2 (0:1)

Голи: Безбородько (84), Задерака (90+1) — Хазрі (24, з пенальті), Камара (72).

«Олександрія»: Паньків (к), Пашаєв, Дубра, Бухал, Мірошніченко, Ковалець, Гречишкін, Банада, Лучкевич (Задерака, 78), Третьяков (Стецьков, 86), Шастал (Безбородько, 46).

Запасні: Білик, Бабогло, Довгий, Тейшейра.

Тренер: Володимир Шаран.

«Сент-Етьєн»: Руфф’є, Дебюші, Фофана, Перрен (к), Колодзейчак, Буанга, Юссуф, Аолу, Норден (Будебуз, 87), Хазрі (Габріел Сілва, 72), Берич (Камара, 55).

Запасні: Мулен, Мукуді, Амума, Діуссе.

Тренер: Клод Пюель.

Попереджені: Паньків (23) — Фофана (43), Юссуф (68).

Арбітр: Жоау Пінейру (Португалія).

7 листопада. Львів. Стадіон «Арена Львів».

«Вольфсбург» (Німеччина) — «Гент» (Бельгія) — 1:3 (1:0)

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...

15.02.2024 21:45