U-19: 8 листопада розпочинається збір команди Олега Кузнецова перед матчами кваліфікації Євро-2020

За вихід до еліт-раунду Євро-2020 (U-19) підопічні Олега Кузнецова у кваліфікаційних матчах посперечаються зі збірними Естонії, Словенії та Швецїї.

8 листопада розпочнеться збір юнацької збірної України (футболісти не старші 2001 року народження). Утім, у повному складі команда Олега Кузнецова збереться лише наступного дня, а вже 10-го числа синьо-жовті вирушать до Швеції, де проходитиме кваліфікаційний турнір Євро-2020 (U-19). Таким чином, часу для підготовки до офіційних матчів у збірної практично не залишається. А враховуючи, що на останньому зборі колектив працював не в оптимальному складі, доведеться сподіватися на старі зв'язки й на тактичні хитрощі наставників.

Що стосується шведських планів збірної України, то після прильоту до Стокгольма команда подолає 170 км і зупиниться в місті Євле. Там підопічні Олега Кузнецова проведуть другу зустріч кваліфікаційного раунду, зі Словенією (16 листопада, початок — о 16.00 за київським часом), і третю гру — проти господаря турніру, збірної Швеції (19 листопада, 14.00). А відкриють для себе змагання українці поєдинком з Естонією в місті Сандвікен (13 листопада, 14.00).

Нагадаємо, що до еліт-раунду вийдуть дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні 2020 року.

Переможці семи груп елітного раунду проб'ються до фінальної частини, яка проходитиме в липні 2020 року в Північній Ірландії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини