Жіноча збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Словаччини

Синьо-жовті провели другий виїзний товариський поєдинок, в якому знову обіграли збірну Словаччини.

Учора українки перемогли з рахунком 5:0, а сьогодні, у другому спарингу, який відбувся в місті Гуменне, забили суперницям вісім м'ячів.

У першому таймі швидким дублем вистрілила Шульга, згодом відзначилася Гриценко. Незадовго до перерви словачки відіграли один гол, але у другій половині зустрічі пропустили ще п'ять.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Словаччина — Україна — 1:8 (1:3)

Голи: Холошкова (20) — Шульга (2, 2, 26), Гриценко (18, 39), Єрьоменко (24), Дударчук (28, дабл-пенальті), Вієнерова (38, автогол).

Україна: Кислова (Сагайдачна, 21) — Дубицька, Кирильчук, Шульга, Гриценко — Павленко, Шевченко, Дичко, Єрьоменко, Дударчук, Майбородіна.

Попереджені: Мацкова (20), Янцова (24).

Вилучена: Янцова (28).

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41

Жіноча збірна України з футзалу поступилася команді Італії в першому матчі

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський мат...

18.03.2024 10:00

Сьогодні жіноча збірна України з футзалу проведе перший із двох контрольних матчів проти Італії

Жіноча збірна України з футзалу готується до участі в європейській ква...