Юнацька ліга УЄФА. Донецький «Шахтар» поступився на виїзді загребському «Динамо»

У поєдинку 4-го туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА донецький «Шахтар» U-19 поступився одноліткам із загребського «Динамо».

Варто відзначити, що поле стадіону «Хітрец-Каціян» у хорватській столиці перебувало в жахливому стані, і пристосуватися до нього гравці «Шахтаря» так і не змогли. Господарі володіли величезною перевагою, і лише чудова гра воротаря Анатолія Трубіна дозволила гірникам піти на перерву за рахунку 0:0.

У другій половині матчу хорвати продовжили шукати шляхи до воріт гостей, і на 61-й хвилині навіть голкіпер уже не зміг врятувати українську команду. Томіслав Крізманич пробив метрів із 25-ти, і Трубін виявився безсилим допомогти. У підсумку 0:1 — друга поразка «Шахтаря» в турнірі.

Наразі, після чотирьох турів, донеччани мають у своєму активі два очки. Наступний поєдинок підопічні Андреса Карраско проведуть 26 листопада на виїзді проти «Манчестер Сіті».