Олег Шайтанов: «Подивимося, наскільки змінилися як збірна Словаччини, так і наша команда»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов розповів про кадрове питання напередодні товариських матчів зі Словаччиною.

Попереду в синьо-жовтих два поєдинки проти Словаччини — сьогодні, 5 листопада в Кошице й 6-го числа в Гуменному (початок обох — о 19.00 за київським часом).

На спаринги Олег Шайтанов викликав 14-х гравців, а напередодні виїзду команда провела навчально-тренувальний збір в Ужгороді. Про те, що змінилося за цей час, керманич українок розповів Асоціації футзалу України.

Збірна приїхала до Словаччини без кількох дуже досвідчених гравців. Розкажіть, чому ви вирішили не викликати на ці поєдинки Юлію Титову, Юлію Форсюк та Сніжану Воловенко?

— Юлія Титова — капітан команди, Сніжана Воловенко та Юлія Форсюк — лідери нашого колективу. До Словаччини вони не приїхали. Мені цікаво подивитися, як виглядатиме команда без трьох провідних виконавців.

Хто за відсутності Титової буде виконувати роль капітана збірної?

— Капітаном буде Вікторія Сагайдачна.

Чи всі гравці здорові?

— На жаль, під час навчально-тренувального збору ушкодження зазнала Аліна Бундюк. Поки що складно щось казати про точний діагноз. Вона приїхала з командою до Гуменного та спостерігатиме за матчами з трибун.

Які головні завдання ви ставите перед збірною на ці поєдинки?

— Безперечно, ми хочемо перемогти свого майбутнього суперника. Ми вже зустрічалися із цим колективом в Ужгороді 11 місяців тому. Подивимося, наскільки за цей час змінилися як збірна Словаччини, так і наша команда.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини