Відбувся фінальний етап чемпіонату України з футболу серед спортсменів із порушеннями слуху

Із 25-го по 31 жовтня на змаганнях у Винниках Львівської області нагороди розігрували шість команд.

Як повідомляє Асоціація футболу інвалідів України, переможцями фінального етапу чемпіонату України з футболу серед гравців із порушеннями слуху стали представники Полтавської області. Друге місце посіли спортсмени з Івано-Франківщини, третє — футболісти з Одещини. Також участь у змаганнях брали команди з Києва, Закарпатської та Миколаївської областей.

16.03.2024 15:03

Визначилися суперники збірної України на Євро-2024 серед гравців з ампутацією кінцівок

Сьогодні відбулося жеребкування чемпіонату Європи серед гравців з ампу...

13.03.2024 09:30

Жіноча збірна України серед гравчинь з ампутацією кінцівок виступить на чемпіонаті світу 2024 року

Жіноча збірна України серед гравчинь з ампутацією кінцівок зіграє на ч...

09.10.2023 21:10

Збірна України з футболу серед гравців з ампутацією кінцівок посіла друге місце в Лізі націй

У неділю, 8 жовтня в бельгійському Бланкенберге завершилися прем&rsquo...

07.10.2023 13:42