Збірна України серед ветеранів здобула Кубок легенд українського футболу

Перед матчем 1/8 фіналу Кубку України-2019/2020 «Динамо» — «Шахтар» збірна України серед ветеранів та збірна журналістів України взяли участь у благодійному матчі за Кубок легенд українського футболу.

30 жовтня на київському стадіоні «Темп» відбувся благодійний матч за Кубок легенд українського футболу між збірною України серед ветеранів та збірною журналістів України. Уболівати за команди прийшли діти-переселенці зі Сходу України, військові та ветерани АТО.

Фото прес-служби УАФ

Організаторами матчу виступили: Українська асоціація футболу, ТОВ «Агробізнес», Асоціація ветеранів футболу України, УПЛ та інформаційне агентство «Центр новин».

У першому таймі, здавалося, сили були рівними, але ситуація змінилася на 32-й хвилині. Невдалий вихід голкіпера журналістів призвів до того, що м’яч опинився у ближньому куті його воріт, — відзначився Андрій Хомин.

У перерві поєдинку перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко подарував дітям-переселенцям футбольні м’ячі, спорядження та передав вітання від президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка, а також запрошення на матчі національної збірної України.

Другий тайм розпочався зі швидкого голу, автором якого став Сергій Шищенко. А ще за 10 хвилин відзначився Сергій Нагорняк. 3:0.

Таким чином, ветерани національної збірної відігралися за 2016 рік, коли товариський матч між цими командами на стадіоні «Локомотив» закінчився з рахунком 3:2 на користь журналістів.

«Вітаю гравців національної збірної серед ветеранів із перемогою. Пам’ятайте, що ми граємо насамперед для наших маленьких уболівальників, вони — наші головні глядачі. Сьогодні мети матчу було досягнуто, і головна перемога дісталася нашим дітям», — сказав після завершення гри Вадим Костюченко.

Збірна України серед ветеранів — збірна журналістів України —  3:0

Збірна України серед ветеранів: Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Олег Собуцький, Едуард Цихмейструк, Віталій Рева, Геннадій Медведєв, Святослав Сирота, Богдан Шершун, Юрій Максимов, Сергій Шищенко, В’ячеслав Свідерський, Андрій Хомин, Віктор Уляницький, Олександр Венглинський, Андрій Оксимець, Володимир Бондаренко, Віталій Самойлов, Віталій Мандзюк, Микола Іщенко.

Тренери: Анатолій Дем’яненко, Володимир Лозинський. Президент команди: Олег Собуцький.

Збірна журналістів України: Ігор Циганик, Іван Узунов, Сергій Ситник, Вадим Дробашко, Ярослав Твардовський, Володимир Шемулянський, Дмитро Дєнков, Олексій Мачуський, Владислав Кабанюк, Тимур Самосудов, Дмитро Саркіс, Олександр Гапоненко, Богдан Машай.

Президент і тренер команди: Ольга Витак.

20.01.2020 11:01