Збірна України з футзалу пробилася до еліт-раунду відбору ЧС-2020!

У третьому матчі основного раунду відбору до чемпіонату світу 2020 року синьо-жовті обіграли команду Північної Македонії.

Після перемоги над Косовом (7:1) та нічиєї зі Словенією (2:2) підопічні Олександра Косенка зустрілися з господарями групи. Македонцям не вдалося нав’язати нашій збірній боротьбу — за першу 10-хвилинку вони пропустили три м’ячі, а на перерву пішли за рахунку 0:4. Незважаючи на нічийний результат другого тайму, українці довели справу до впевненої перемоги.

Таким чином, наша команда гарантувала собі одне з перших двох місць у квартеті, а отже, і вихід до еліт-раунду відбору ЧС-2020.

ЧС-2020. Основний раунд відбору. Європейська зона. Група 2

3 тур

Україна — Північна Македонія — 5:1 (4:0)

Голи: Микитюк (6, 20), Разуванов (7), Зварич (9), Малишко (31) — Левескі (34).

Україна: Ципун — Микитюк, Фаренюк, Корсун, Шотурма — Іваняк, Литвиненко, Малишко, Разуванов, Сорокін, Королишин, Журба, Педяш, Зварич.

Північна Македонія: Петровскі — Левескі, Зібері, Рамадан, Глігоров — Стояновскі, Ісмаїлі, Цека, Сулейман, Міцевсі, Агуші, Дандан, Арсовскі.

0

На наступній стадії 16 збірних 7 листопада поточного року розділять на чотири квартети, переможці яких напряму потраплять на чемпіонат світу. Поєдинки еліт-раунду відбудуться 28 січня — 2 лютого 2020 року. Команди, які посядуть у групах другі місця, вийдуть до плей-офф, в якому будуть розіграні ще дві путівки на мундіаль. Стикові матчі заплановані на 9-е та 12 квітня 2020 року.

Таким чином, шість команд європейського відбору приєднаються до Литви, яка прийматиме світовий форум 12 вересня — 4 жовтня 2020 року.

Додамо також, що АФК (Азія) матиме змогу відправити на ЧС-2020 п'ять команд, КАФ (Африка) — три, КОНКАКАФ (Північна й Центральна Америка) — чотири, КОНМЕБОЛ (Південна Америка) — чотири, ОФК (Океанія) — одну. Загалом у світовій першості візьмуть участь 24 команди.

07.05.2024 14:00

Чоловіча та жіноча збірні України з футзалу посідають 12-те місце в рейтингу ФІФА

ФІФА оприлюднила перший рейтинг національних збірних із футзалу. Так,...

02.05.2024 13:10