Ліга Європи. «Динамо» зіграло внічию з «Копенгагеном» та продовжує разом із данцями лідирувати у групі

Після двох турів біло-сині разом із «Копенгагеном» очолювали квартет B, набравши по чотири очки. Тож кияни мали нагоду оформити одноосібне лідерство. Але нічийний підсумок матчу залишив команди на тих позиціях, що вони посідали.

Стартовий склад «Динамо» виглядав досить незвично. До нього потрапили разом і Де Пена, і Вербич. Це означало, що словенець буде діяти в нападі, утворивши попереду тандем із Бєсєдіним. Водночас через пошкодження навіть у запасі не виявилося Буяльського.

Початок зустрічі став приголомшливим для біло-синіх. Команда Олексія Михайличенка, яка не пропускала в семи попередніх матчах, уже на 2-й хвилині поступалася в рахунку. Кияни дозволили суперникам розіграти гольову комбінацію безпосередньо у своєму штрафному майданчику. Бущан не наважився піти на перехоплення флангової передачі, а Миколенко не завадив Стаге скинути м’яч головою під удар Сотіріу, який атакував другим темпом. 0:1.

Отримавши перевагу в рахунку, чемпіони Данії виглядали на полі НСК «Олімпійський» дуже впевнено. Спокійно й кваліфіковано діючи в захисті, вони не дозволяли динамівцям отримати зиск від територіальної переваги, якою ті володіли. Декілька разів у першому таймі біло-синім усе ж вдалося звільнитися з-під опіки суперників та створити потенційно небезпечні моменти, але Де Пені, Вербичу та Бєсєдіну у вирішальну мить забракло влучності. А одного разу гості могли серйозно розраховувати на другий гол, проте Бущан зреагував на удар Сантоса впритул.

Другий тайм довів, що «Динамо» має ресурси для підсилення гри. Кияни додали в інтенсивності та зрівняли рахунок зі стандарту. Циганков виконав штрафний, а Шабанов, майстерно витримавши лінію із суперниками та уникнувши офсайду, головою поцілив у ближній кут. 1:1. Після цього гра набула більш відкритого характеру, обидві команди прагнули забити переможний м’яч. Та більше голів глядачі не побачили.

Додамо, що в поєдинку взяли участь футболісти біло-синіх, викликані на жовтневий збір національної команди України: Шабанов (гол), Миколенко, Циганков (гольовий пас), Сидорчук (жовта картка).

Ліга Європи. Груповий раунд. 3 тур

Група B

«Динамо» (Україна) — «Копенгаген» (Данія) — 1:1 (0:1)

Голи: Шабанов (53) — Сотіріу (2).

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (к), Шепелєв, Циганков, Де Пена (Гармаш, 80), Вербич, Бєсєдін.

Запасні: Кучерук, Соль, Шапаренко, Цітаішвілі, Караваєв, Родрігес.

Тренер: Олексій Михайличенко.

«Копенгаген»: Йонссон, Бартолець, Папаяннопулос, Нельссон, Ов’єдо, Стаге, Зека (к), Фішер (Томсен, 75), Сантос (Бендтнер, 89), Фальк (Варела, 87), Сотіріу.

Запасні: Грутебуст, Бенгтссон, Біль, Дарамі.

Тренер: Столе Сольбаккен.

Арбітр: Халіл Мелер (Туреччина).

Попереджені: Сидорчук (22), Вербич (46), Кендзьора (55), Бєсєдін (68) — Стаге (51), Бартолець (59).

24 жовтня. Київ. НСК «Олімпійський».

«Мальме» (Швеція) — «Лугано» (Швейцарія) — 2:1 (2:0)

Голи: Бергет (13, з пенальті), Молінс (33) — Герндт (50).