Прем’єр-ліга. «Шахтар» розгромив «Колос» перед поверненням до Ліги чемпіонів

Першим із клубів елітного дивізіону після перерви на матчі збірних повернувся до внутрішніх змагань «Шахтар», на якого вже найближчого вівторка очікує поєдинок Ліги чемпіонів із загребським «Динамо».

Гірники приймали в Харкові «Колос» і здобули чергову перемогу, яка стала 11-ю в поточному чемпіонаті, а з урахуванням попереднього турніру — 13-ю. Безпрограшна ж серія донеччан у Прем’єр-лізі віднині складає 40 матчів. Причому з настільки великим рахунком, 6:0, гірники виграли вперше в сезоні.

Євген Коноплянка уперше забив за «Шахтар» із гри (раніше робив це з 11-метрового), а Тайсон відзначив 250-й офіційний матч за клуб дублем та трьома гольовими передачами.

Варто також зауважити, що матч «Шахтар» — «Колос» став першим, у якому через дискваліфікацію після чотирьох жовтих карток у технічній зоні був відсутній тренер. Мова про наставника ковалівців Руслана Костишина.

У складі гірників участь у матчі взяли гравці, які були викликані на жовтневий збір української національної команди: Пятов, Матвієнко,  Коноплянка (гол), Коваленко, Мораес (два голи та гольовий пас, замінений на 72-й хвилині), Марлос (вийшов на заміну на 63-й хвилині).

Прем’єр-ліга-2019/2020

11 тур

18.10.2019

«Шахтар» — «Колос» 6:0 (5:0)

Голи: Мораес (5, 61), Коноплянка (26), Додо (32), Тайсон (43, 45).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32