У Києві пройде триденний семінар для наставників тренерів

21—23 жовтня в Києві проходитиме чергова, 13-та за ліком, робоча зустріч наставників тренерів за програмою УЄФА Share.

До України завітають делегації із шести країн — Білорусі, Естонії, Фінляндії, Латвії, Чорногорії та Сербії. Від Європейського футбольного союзу в семінарі візьмуть участь члени Ради УЄФА JIRA Геннадій Скуртул та Кріс ван дер Хаген, а також голова освітніх футбольних програм Франк Людольф, асистент із футбольного навчання Патрік Мюллер і спеціаліст із навчання тренерів Йозеф Загорський.

Україну представлятимуть директор Центру ліцензування УАФ Валерій Шамардін, наставники УЄФА GK Богдан Хоркавий та Віталій Рева, наставник Ігор Хіміч, а також асистент головного тренера молодіжної збірної України Олександр Мелащенко.

Теоретична частина семінару проходитиме в Будинку футболу, практичні заняття — на полі НТК ім. В. Баннікова. 

Завдання програми:

— отримати можливості спостерігати та задавати питання щодо різних підходів до навчання в реальних умовах;

— переглянути принципи навчання УЄФА для дорослих та їхнє значення під час проведення уроків, а також практичних занять;

— отримати досвід, застосувати різноманітні відповідні інтерактивні методи та краще зрозуміти, як вони можуть бути інтегровані в існуючі навчальні програми;

— вивчити та випробувати різні форми оцінювання;

— вивчити, як можуть працювати взаємозв'язки між тренером, викладачем тренера та розробником у сфері навчання, а також дослідити роль, яку відіграє оцінювання.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини