Moneyveo сприяє розвитку кіберфутболу в Україні

Українська асоціація футболу створює національну збірну з кіберфутболу! Уже у 2020 році ця команда вперше візьме участь у відборі до чемпіонату Європи. Фінансовим партнером новоствореної збірної стала компанія moneyveo. Призовий фонд національного відбору складає 100 000 грн.

А два переможці стануть основою національної збірної України з кіберфутболу, представлятимуть країну у кваліфікації турніру KONAMI’s eFootball PES2020 і змагатимуться за право участі у фіналі, що відбудеться в Лондоні в липні 2020 року.

«Ми в moneyveo намагаємося шукати нові рішення в тому, чим займаємося. А що може бути новітнішим у спорті, ніж eSport? Поєднання eSport та футболу — узагалі неймовірний симбіоз популярності та інноваційності. Тому підтримка національної збірної України з кіберфутболу — наш логічний та послідовний вибір», — коментує подію комерційний директор moneyveo Максим Параска.

«Футбол — один із найпопулярніших видів спорту в Україні, що подарував світові таких легенд, як володарі «Золотого м’яча» Олег Блохін, Ігор Бєланов, Андрій Шевченко. Футбол прославив гостинність України під час фіналів Євро-2012 та Ліги чемпіонів-2018. Це спорт, досягненням у якому радіє вся країна! Проте нам надзвичайно приємно відзначити, що з розвитком цифрових технологій футбол також набуває нових форматів. Зокрема, зростає популярність кіберфутболу, з’являються професійні гравці, а сама категорія отримує статус професійного спорту!

Зважаючи на таку популярність eFootball, Українська асоціація футболу вирішила створити національну збірну команду України з кіберфутболу. І нам надзвичайно приємно, що ця збірна майже одразу отримала свого фінансового партнера, компанію moneyveo.

Упевнені, таке партнерство сприятиме гідному проходженню українською командою кваліфікації в турнірі KONAMI’s eFootball PES2020 та участі у фіналі змагань у Лондоні», — відзначає Юрій Запісоцький, генеральний секретар Української асоціації футболу.

Учасники національного відбору формуватимуть першу в історії України збірну з кіберфутболу. Відбір гравців відбуватиметься із 4-го по 30 листопада. Зареєструватися всі охочі можуть уже зараз, до 31 жовтня включно.

До фіналу дійдуть вісім учасників, із них до збірної потраплять лише четверо. Двоє стануть основними гравцями, а інші двоє — запасними.

Грошовий приз у 100 000 грн moneyveo розділить між усіма учасниками. Переможці отримають найбільше — по 30 000 грн, запасні гравці — по 16 000 грн, і по 2000 грн дістанеться кожному з чотирьох фіналістів, які не ввійдуть до складу збірної.

Нагадаємо, moneyveo — фінтех-компанія, яка започаткувала в Україні сервіс онлайн-кредитування.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини