Новини з табору збірної України: прогулянка Києвом і тренування на НСК «Олімпійський»

Передігровий день у Києві наша національна команда розпочала з традиційної ранкової прогулянки.

Сонячне тепло та яскраві барви бабиного літа зробили променад від готелю «Опера» до Національної опери України й у зворотному напрямку дуже приємним.

Фото Павла Кубанова

Майже годину хлопці без поспіху прогулювалися центром Києва, що недільного дня, за відсутності людей та машин, приносить одне задоволення  — і дихається легко, і розмови не потопають у гулі автівок. Після прогулянки — ще один обов’язковий пункт робочої програми збірників, теоретичне заняття, що, як відомо, добре сприймається після часу, проведеного на повітрі.

Фото Павла Кубанова

Увечері ж синьо-жовті провели офіційне тренування на полі НСК «Олімпійський». За першими 15-ма хвилинами «генеральної репетиції» спостерігало більше 100 представників українських та португальських медіа.

Після завершення відкритої частини збірна сконцентрувалася на відпрацюванні ігрових та тактичних завдань, які постануть перед нею завтра.

Фото Павла Кубанова

Візуально видається, що хлопці вже відновилися після гри в Харкові: сьогодні у тренуванні взяли участь усі 24 виконавці, кожен з яких демонстрував зарядженість на боротьбу та готовність довести тренерському штабу правомірність своїх претензій на участь у матчі з португальцями. У будь-якому разі, стартовий склад Андрій Шевченко назве завтра, після ґрунтовного обмірковування. Однак уже зараз можна стверджувати, що настрій усередині команди — бойовий. Усі розуміють, наскільки важлива гра чекає на збірну України завтра.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини