Новини з табору збірної України: насичений передігровий день нашої команди

Передігровий день національна команда розпочала з прогулянки поміж мальовничими гольф-полями готелю Superior. Ранковий променад сприяє швидшому пробудженню й налаштовує тонус.

Фото Павла Кубанова

А ще після часу, проведеного на повітрі, легше засвоюється інформація, яку тренери подають гравцям під час теоретичних занять. Саме так і було сьогодні в робочому графіку синьо-жовтих — теорія після прогулянки.

Фото Павла Кубанова

А ввечері футболісти традиційно відпрацьовували почуте на передігровому тренуванні на «Сонячному», яке відвідало чимало представників українських мас-медіа. А от нечисленні представники литовських ЗМІ, що прибули до Харкова, медіа-заходами збірної України не зацікавилися.

Фото Павла Кубанова

Після 15-хвилинки, упродовж якої журналісти спостерігали за тренуванням, збірники без «зайвих очей» сконцентрувалися на компонентах гри, якою прагнуть досягти максимального результату. Настрій у команді — бойовий: хлопці передчувають важливий поєдинок і очікують завтра на «Металісті» на вболівальницький аншлаг, який допоможе їм виконати задумане.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини