Володимир Єзерський: «Спаринги зі збірною Вірменії мають бути цікавими»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 Володимир Єзерський розповів про останні новини з табору своєї команди.

Учора ввечері юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) вирушила до Вірменії, де проведе два контрольні поєдинки з місцевими однолітками. А напередодні вильоту керманич синьо-жовтих Володимир Єзерський відповів на запитання офіційного сайту УАФ.

— Володимире Івановичу, чи всі футболісти, які приїхали на збір, здорові?

— У нас усе добре. Хлопці працюють із задоволенням. Спасибі керівництву УАФ, що наш збір проходить у відмінних умовах.

— У зв'язку з відсутністю на цьому зборі футболістів київського «Динамо» плани вашого тренерського штабу якось коригувалися?

— Мрія кожного футболіста — вдягати футболку збірної, і не давати спеціально гравцям цього робити — це, м'яко кажучи, неправильно. Вони не отримують міжнародного досвіду, тому гальмується їхній розвиток. А це, можливо, майбутнє «Динамо».

Нам терміново довелося викликати виконавців із розширеного списку. Але я хочу подякувати всім клубам, які надали гравців для збірної. Усі хлопці приїхали в гарному стані. Те, що запланували, ми виконали, тому натреноване спробуємо закріпити хорошою грою й результатом у товариських матчах зі збірною Вірменії.

— Це шанс для виконавців, які не так часто викликаються до збірної?

— Звичайно. І після кількох тренувань я помітив, що серед них є футболісти, які здатні боротися за місце у складі. Усе залежить від них самих.

— У чому сильні сторони збірної Вірменії?

— Наскільки мені відомо, директором департаменту всіх збірних цієї країни є іспанець. Вірмени розробили одну програму для всіх збірних. Ми переглянули два їхні поєдинки. Команда намагається демонструвати технічний футбол, контролювати м'яч. Є кілька індивідуально сильних футболістів. Наші спаринги мають вийти цікавими.

— Де відбудуться поєдинки?

— В Єревані, на новій базі збірних Вірменії. 11 жовтня матч розпочнеться об 11.00 за Києвом, а 13-го числа — о 12.00.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини