Друга ліга. Несподіваний результат у Магдалинівці, драматичні події в Тернополі

14-й тур у чемпіонаті України серед команд другої ліги розпочався протистоянням в Одесі, де «Чорноморець-2» приймав лідера групи «Б» — «Кристал».

До перерви складно було комусь віддати перевагу, більше того, саме господарі, які пасуть задніх у таблиці, відкрили рахунок після удару Владислава Цуркана. І невідомо, чи вдалося б гостям досягти бажаного, коли б уже в компенсований час Сергій Цой зі штрафного не вирівняв становище. Цей пропущений м’яч вибив господарів з колії, і після перерви ігрова перевага херсонців сумнівів уже не викликала. І вони повинні нарікати тільки на себе, що після того, як Владислав Апостолюк вивів гостей уперед, він же, а також Іван Гливий та Андрій Барладим не забивали з позицій, з яких не забити дуже важко. «Кристал» здобув вольову звитягу й продовжує очолювати турнірну таблицю.

Проте не збавляють обертів і найближчі переслідувачі. Футболісти «ВПК-Агро» в Магдалинівці здобули вражаючу перемогу над «Гірником», який не приховував своїх планів підвищитися в класі. І хоча гості вийшли вперед після пострілу Сергія Гвоздевича, господарі ще до перерви відновили паритет завдяки удару Сергія Алексанова. А другий тайм став бенефісом підопічних Сергія Соловйова: Іван Будняк, Богдан Шмигельський, Олександр Логінов та Арамаіс Маргарян довели справу до розгрому — 5:1. Якщо врахувати, що «Альянс» також записав до свого активу чергову звитягу, можна зробити висновок, що «Гірник» вибуває з гонки за місце на п’єдесталі пошани.

А в групі «А» стосунки з’ясовували команди, які знаходилися на різних поверхах турнірної таблиці. Виняток становив хіба що поєдинок в Ужгороді, де «містяни» приймали «Калуш», що випереджав їх на два очки. Завдяки голу гренадера Артема Корольчука господарі відсвяткували вікторію, що дозволила їм не тільки помінятися з калушанами місцями в турнірній таблиці, а й випередити «Поділля», яке доволі несподівано поступилося у Вінниці.

Драматично розгорталися події в Тернополі, де «Нива» зустрічалася з «Буковиною». Гості відкрили рахунок у дебюті, проте в компенсований час першого тайму господарі вирівняли становище. У середині другого тайму вони залишилися в меншості, але невдовзі з поля було вилучено й гравця «Буковини». На 90-й хвилини нападник «Ниви» Сергій Кисленко влучним ударом таки схилив шальки терезів на бік своєї команди.