Ліга чемпіонів УЄФА з футзалу. «Продексім» стартував із нічиєї з найкращою командою Португалії

Чемпіон України з футзалу, херсонський «Продексім», із нічиєї розпочав свій виступ в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів УЄФА.

Підопічні Хаві Родрігеса у своєму першому матчі Ліги чемпіонів зустрічалися з чинним чемпіоном Португалії — лісабонською «Бенфікою». Перший тайм матчу в бельгійському Галле пройшов за великої переваги португальців. Вони завдали 17 ударів у площину воріт «Продексіма», на які українські гравці спромоглися відповісти лише одним.

У тому, що рахунок до перерви був лише 0:1, величезна заслуга воротаря херсонців Кирила Ципуна. Лише у випадку з ударом Фернандіньо на 17-й хвилині матчу він допомогти не зміг.

На початку другого тайму українці вирівняли гру й змогли відновити рівновагу. На 24-й хвилині Михайло Зварич забив м'яч у ворота «Бенфіки».

Ліга чемпіонів УЄФА з футзалу. Шлях А. Група 2

«Бенфіка» (Португалія)  «Продексім» (Україна)  1:1 (1:0)

Голи: Фернандіньо (17) — Зварич (24).

«Продексім»: Ципун, Фернандес, Скорий, Роніньо, Волянюк (стартова пятірка); Савенко, Давід, Сорокін, Зварич, Шотурма, Лінько, Білоцерківець, Бессалов, Корсун.

Попередження: Фітс (28) — Фернандес (31), Шотурма (34).

В іншому матчі нашої групи 2 бельгійський «Галле-Гоїк» з рахунком 5:1 переграв азербайджанський «Араз».

2 тур

10.10     18.30     «Араз» — «Бенфіка»

10.10     21.30     «Халле-Гоїк» — «Продексім»

3 тур

12.10     18.30     «Продексім» — «Араз»

12.10     21.30     «Халле-Гоїк» — «Бенфіка»

До елітного раунду проб'ються по три найсильніші команди з кожної групи шляху А та переможці кожного квартету шляху В.

В елітному раунді 16 клубів розіб'ють знов-таки на чотири групи, переможці яких отримають перепустки до фінального етапу. Термін проведення еліт-раунду — 19—24 листопада. Жер

ебкування — 18 жовтня (початок — о 15.00 за київським часом).

Фінал чотирьох Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу проходитиме 23—25-го або 24—26 квітня 2020 року на майданчику одного з учасників.

27.03.2024 10:45

Український арбітр уперше працюватиме у Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Денис Куций працюватиме на поєдинках Фіналу чотирьо...

23.01.2024 16:00

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025: новий турнір стартує 4 липня

Черговий розіграш Ліги чемпіонів із футзалу традиційно складатиметься...

30.11.2023 18:49

Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» на останніх секундах вирвав перемогу над «Олміссумом»

Київський «ХІТ» продовжив свій виступ в еліт-раунді футзал...