Сергій Болбат: «У поєдинках із Литвою й Португалією хочемо набрати шість очок»

Захисник збірної України Сергій Болбат розповів, з яким настроєм футболісти готуються до ігор відбору Євро-2020 проти Литви та Португалії.

— Усе добре, готуємося в робочому режимі, — зазначив Сергій. — Нам зараз потрібно згадати зв'язки, які ми напрацьовували раніше. Усе йде за планом, готуємося до матчів із Литвою й Португалією.

— На чому робиться акцент у тренувальній роботі під час цієї підготовки?

— Ми приділяємо багато уваги тактиці, тому що на нас чекають вирішальні ігри. Ми сфокусовані на сто відсотків. Нам потрібні три очки й у матчі з литовцями, й у поєдинку з португальцями.

— Ти грав із Литвою у Вільнюсі. Які залишилися спогади про той матч?

— Попри рахунок, гра була складною. Труднощі виникали. У литовців була пара моментів — на початку поєдинку й потім у кінцівці, коли виручив Андрій Пятов. Отже, ми готуємося до зустрічі в Харкові з усією серйозністю.

— У Вільнюсі ви грали на штучному полі. Зараз матч буде на звичайному газоні. Це плюс для українців?

— Безумовно. У нас буде багато козирів: своє поле, уболівальники... Завжди приємно грати вдома, коли тебе так несамовито підтримують.

— На відкритому тренуванні відчули цю підтримку?

— Так, ще коли під'їжджали до стадіону, помітили, скільки людей іде на трибуни. Це круто! Постараємося виправдати покладені на нас надії.

Нагадаємо, що поєдинок між збірними України й Литви відбудеться сьогодні, 11 жовтня в Харкові на ОСК «Металіст» (початок — о 21.45).

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини