Новини з табору збірної України: наша команда провела відкрите тренування в Харкові

Другий день збору національна команда розпочала індивідуальними заняттями у тренажерному залі, а завершила відкритим тренуванням на стадіоні «Металіст».

Підтримати синьо-жовтих прийшло понад шість тисяч уболівальників. Українська асоціація футболу підготувала подарунки для фанів — фактично кожен другий отримав міні-постер національної команди. Гравці ж подарували своїм відданим уболівальникам із п'ять десятків м’ячів, вибиваючи їх на трибуни й до початку тренування, і після його завершення.

Фото Павла Кубанова

Одразу після приїзду на «Металіст» головний тренер та гравці приділили увагу «дітям сонця» (із синдромом Дауна), а також дітям внутрішньо переміщених осіб. Така акція організована благодійним фондом «Розвиток футболу України» та УАФ у рамках соціального проекту «Навколо футболу».

Фото Павла Кубанова

А вже після завершення тренування гравці підійшли до трибун для традиційних автографів і селфі. Ажіотаж був неймовірним — приділити увагу кожному не було фізичної можливості, однак збірники цінують підтримку й дуже вдячні харківській публіці за, без перебільшення, гарячу атмосферу, що панувала сьогодні ввечері на «Металісті».

Фото Павла Кубанова

Щодо самого заняття, воно тривало близько півтори години й у ньому взяли участь 23 гравці. Єдиним, хто цього вечора виконав незначну бігову роботу, був Віталій Миколенко, в якого мікротравма м'язу задньої поверхні стегна. Однак головний лікар синьо-жовтих Артур Глущенко запевняє, що вже від завтра Миколенко зможе тренуватися з усією командою.

Завтра в національної команди — режим дворазових тренувань, а післязавтра вже й передігровий день. Матч із Литвою стає дедалі ближчим.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини