WU-19: молодіжна жіноча збірна України перемогою завершила виступ у кваліфікаційному турнірі Євро-2020

Молодіжна жіноча збірна України WU-19 виграла свій останній поєдинок у відбірному турнірі Євро-2020 (WU-19), але не змогла з третього місця кваліфікуватися до еліт-раунду відбору.

Після двох поразок у матчах відбору Євро-2020 (WU-19) від збірних Ірландії (0:2) та Нідерландів (1:4) підопічні Валерія Паламарчука зустрілися з командою Чорногорії.

Наші суперниці на 13-й хвилині відкрили рахунок після удару Наді Джурджевац. Однак уже за дев'ять хвилин Анастасія Немец відновила рівновагу в зустрічі. До кінця першого тайму Ірина Котяш ще й вивела нашу команду вперед.

У другій половині гри Оксана Білокур збільшила перевагу українок, але опонентки скоротили відставання до одного м'яча. З пенальті відзначилася Ана Кнежевич. У підсумку — 3:2, і збірна України посіла третє місце у групі 9.

Євро-2020 (WU-19). Кваліфікаційний раунд. Група 9

08.10.2019. 3 тур

Чорногорія (WU-19) — Україна (WU-19) — 2:3 (1:2)

Голи: Джурджевац (13), Кнежевич (71, з пенальті) — Немец (22), Котяш (36), Білокур (58).

Чорногорія (WU-19): Крстович, Нішавич, Мараш (к), Бошняк, Кнежевич, Сарич, Джурджевац, Бечич (Міладінович, 46), Радулович (Баїч, 63), Йоксович (Цакович, 28), Дрешевич.

Україна (WU-19): Крищишин (к), Вегерич, Немец (Зубарь, 82), Кукса (Кузьміч, 46), Білокур (Лукач, 90+2), Бордюг, Зубач, Котяш, Годунко (Ніколайчук, 90+2) Лемещук, Кревська.

Попередження: Цакович (66).

В іншому сьогоднішньому матчі в нашій групі збірна Нідерландів перемогла команду Ірландії з рахунком 6:0.

Команда  І В  Н  П  М  О
 1  Нідерланди  3 3 0 0 19 — 1 9
 2  Ірландія 3 2 0 1 5 — 6 6
 3  Україна 3 1 0 2 4 — 8 3
 4  Чорногорія 3 0 0 3 2 — 15 0

За регламентом турніру до еліт-раунду відбору виходять по дві кращі команди з 12-ти груп та чотири кращі, що посіли треті місця, за підсумками ігор з двома першими збірними. На жаль, збірна України виявилася п'ятою серед третіх команд, пропустивши вперед Боснію і Герцеговину, Хорватію, Румунію та Ізраїль.

07.02.2024 16:03

Для воротарів жіночих збірних України 2024 року заплановано два НТЗ

За традицією голкіпери жіночих збірних України проведуть тренувальні з...

25.12.2023 17:30

WU-19: молодіжна жіноча збірна України дізналася дати та місце проведення матчів другого раунду відбору Євро-2024

8 грудня відбулося жеребкування другого раунду відбору чемпіонату Євро...

08.12.2023 12:22

WU-19: визначилися суперники молодіжної жіночої збірної України у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 8 грудня відбулося жеребкування другого раунду відбору чемпі...