Сьогодні збірна України з пляжного футболу вирушає на Всесвітні пляжні ігри в Катарі

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця оголосив склад своєї команди на Всесвітні пляжні ігри в Катарі. 

Сьогодні ввечері збірна України з пляжного футболу вирушає до Катару, де з 12-го по 16 жовтня проходитимуть Ι Всесвітні пляжні ігри. Наша команда отримала право виступити на них за результатами європейської кваліфікації в іспанському Салоу. Збірна посіла у відбірному турнірі п'яте місце, однак через перенесення змагань зі США до Катару воно стало прохідним без додаткових стикових матчів.

Українці будуть виступати у групі С разом із командами Ірану, Парагваю та Сенегалу. Напередодні керманич синьо-жовтих Євген Варениця оголосив склад нашої команди, до якої він запросив 12-х виконавців. 

Склад збірної України з пляжного футболу

Воротарі: Віталій Сидоренко («Артур М'юзік»), Андрій Неруш (ВІТ).

Польові гравці: Дмитро Медвідь, Юрій Щериця, Іван Глуцький (усі — «Київміськбуд»), Роман Пачев, Дмитро Войтенко (обидва — «Євроформат»), Костянтин Макеєв («Гріффін»), Максим Войток (ВІТ), Андрій Пашко, Олег Зборовський, Максим Хижняк (усі — «Альтернатива»).

Розклад матчів збірної України

11.10.2019   Україна — Іран          19.30

13.10.2019  Парагвай — Україна   21.00

14.10.2019  Сенегал — Україна     16.30

Склад усіх груп

Група А: Бразилія, Швейцарія, ОАЕ, Марокко.

Група В: Італія, Іспанія, Мексика, Соломонові о-ви.

Група С: Іран, Парагвай, Сенегал, Україна. 

Група D: Росія, Японія, Уругвай, Сальвадор.

До плей-офф вийдуть лише переможці кожної з чотирьох груп. Краща команда нашого квартету в півфіналі зіграє з переможцем групи D. Відзначимо, що турнір із пляжного футболу стартує 11 жовтня, за день до офіційної церемонії відкриття Ігор.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини