Золоті нагороди чемпіонату України серед ветеранів 45+ — у «Буковини-Ретро»

5—6 жовтня у Вишневому на стадіоні «Центральний» відбулися матчі фінального етапу всеукраїнського ветеранського чемпіонату у віковій категорії 45+, присвяченого пам’яті видатного футболіста Віктора Каневського. Переможцем престижного змагання вдруге поспіль стала команда «Буковина-Ретро» із Чернівців.

У боротьбі за першість у цій віковій категорії на фінішну пряму вийшли чотири колективи: «Буковина-Ретро» (Чернівці), «Пирятин-Полтавщина» (Пирятин), «Абориген» (Луцьк) та збірна Миколаївської області. Відповідно до регламенту, в одній команді мало бути не більше шести гравців 19701974 років народження, решта виконавців повинна була бути 1969 року народження і старша.

Фото прес-служби АВФУ

Організатором турніру вже традиційно виступила Асоціація ветеранів футболу України за підтримки ТОВ «Агробізнес» та Української асоціації футболу.

Вікова категорія 45+ у широкому переліку всеукраїнських ветеранських турнірів, які щороку проводить АВФУ, є однією з найпрестижніших. Вступивши у поважний за футбольними мірками вік, виконавці переважно грають у комбінаційний футбол, отримуючи задоволення самі й даруючи його глядачам. Тим паче, у складі команд вистачає всім відомих гравців, чия майстерність із роками лише набула нових барв. Так, у складах квартету фіналістів зіграли Сергій Нагорняк, Віктор Уляницький, Едуард Цихмейструк, Володимир Павлов, Роман Максимюк та інші.

Фото прес-служби АВФУ

1/2 фіналу

«Буковина-Ретро» — «Пирятин-Полтавщина» — 0:0 (по пен. — 5:4)

Збірна Миколаївської обл. — «Абориген» — 0:4

Голи: Карпюк, Климків, Кохановський, Михальчук.

Матч за 3-є місце

«Пирятин-Полтавщина» — збірна Миколаївської обл. — 5:0

Голи: Лупінос 4, Гуменюк. 

Фінал

«Буковина-Ретро» — «Абориген» — 0:0 (по пен. — 4:1)

Фото прес-служби АВФУ

Цікаво, що обидві перемоги, а з ними й головний трофей змагання, «Буковина-Ретро» здобула у вкрай напруженій боротьбі, при цьому не забивши й не пропустивши з гри жодного м’яча. Цікавий випадок, який після завершення турніру жваво обговорювали його учасники. У складі команди-переможця золоті нагороди отримали: Микола Дрожжа, Ігор Боровик, Олег Голобуцький, Роман Костюк, Євген Найданов, Сергій Нагорняк, Володимир Павлов, Володимир Ступар, Василь Тофан, Віктор Уляницький, Едуард Цихмейструк, Мірча Радип, Іван Семенчук, Григорій Токар, головний тренер Валерій Сарафінчан. Велику підтримку команді надав голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький. Саме за його ініціативи та наполегливої роботи ветеранський футбол в області розвивається, а його найкращі представники гідно захищають честь краю на всеукраїнському рівні.

Після завершення турніру відбулося нагородження переможців та призерів, участь у якому взяли легенда вітчизняного футболу, віце-президент АВФУ Володимир Мунтян та виконавчий директор АВФУ Віталій Кулібабенко. Кращим гравцем турніру було визнано Сергія Лупіноса з «Пирятина-Полтавщини», який одночасно став і кращим бомбардиром.

Історичний реєстр чемпіонату України серед ветеранів 45+

2001 «Рішельє» (Одеса)

2002 «Рішельє» (Одеса)

2003 «Кафа» (Феодосія)

2004 «Іллічівець» (Маріуполь)

2005 «Іллічівець» (Маріуполь)

2006 «Рішельє» (Одеса)

2007 «Іллічівець» (Маріуполь)

2008 «Рішельє» (Одеса)

2009 «Карпати» (Мукачеве)

2010 «Збруч» (Підволочиськ)

2011 «Рішельє» (Одеса)

2012 «Рішельє» (Одеса)

2013 «Рішельє» (Одеса)

2014 ФК «Пирятин»

2015 ФК «Пирятин»

2016 «Сільмаш» (Коломия)

2017 «Інтер» (Хмельницький)

2018 «Буковина-Ретро» (Чернівці)

2019 «Буковина-Ретро» (Чернівці)

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини