У бельгійському дербі футболістів збірної України перемогла команда Едуарда Соболя

У 10-му турі чемпіонату Бельгії «Брюгге» захисника національної збірної України Едуарда Соболя на власному полі приймав «Гент» Романа Яремчука, Романа Безуса й Ігоря Пластуна.

Із перших хвилин на полі з’явилися одразу три підопічні Андрія Шевченка — Соболь, Яремчук та Пластун. Захисники відіграли повний матч, а Яремчука було замінено на 86-й хвилині. Сама ж зустріч закінчилася перемогою «Брюгге» з рахунком 4:0.

Роман Безус до заявки на гру не потрапив.

Наразі, маючи в активі 23 очки, «Брюгге» посідає перше місце в турнірній таблиці, а «Гент» із 17-ма пунктами розташувався на третій сходинці.

Додамо, що в цьому сезоні Едуард Соболь провів у складі «Брюгге» 12 матчів. На рахунку Романа Яремчука 14 поєдинків у складі «Гента», дев’ять забитих м’ячів та три результативні передачі. Ігор Пластун провів за клуб 16 зустрічей і забив один м’яч.

19.04.2024 16:30

Вік-енд для легіонерів збірної України: кубковий півфінал Мудрика та іспанське Ель-Класіко Луніна

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...

16.04.2024 11:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: черговий забитий м’яч Довбика та жорсткий розгром у нашому дербі в АПЛ

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило семеро легіо...

12.04.2024 13:00