Вік-енд для футболістів збірної України: у Бельгії може відбутися дербі підопічних Андрія Шевченка

Перед тим, як приїхати до розташування національної збірної України, якій належить провести поєдинки у відбірному турнірі Євро-2020 проти Литви (11 жовтня, Харків) та Португалії (14 жовтня, Київ), легіонери команди Андрія Шевченка, які отримали запрошення на жовтневий збір, мають вирішувати свої клубні завдання.
У суботу, 5 жовтня у рамках 8-го туру англійської Прем’єр-ліги «Вест Хем» Андрія Ярмоленка на своєму полі прийматиме «Крістал Пелас» (початок матчу — о 19.30 за київським часом).
У неділю, 6 жовтня у чемпіонаті Бельгії може відбутися справжнє дербі футболістів збірної України. «Брюгге» Едуарда Соболя чекає на гостей з «Гента» Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна (15.30).
В англійській ПЛ «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка вдома зустрінеться з «Вулверхемптоном» (16.00).
У 7-му турі італійської Серії А також може статися протистояння українських футболістів. «Аталанта» Руслана Маліновського прийматиме «Лечче» Євгена Шахова (16.00).
А в іспанській Ла Лізі ми все ще сподіваємося на дебют у новій команді воротаря «Вальядоліда» Андрія Луніна. Його команда вдома зійдеться зі столичним «Атлетико» (17.00).
Ілля Забарний: «Здійснилася моя мрія — вивести на поле національну збірну»
Захисник збірної України Ілля Забарний, який був визнаний уболівальник...
Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: результативна прем’єра Олександра Мартинюка
У червневих матчах заокеанського турніру Canadian Shield у складі збір...
Сергій Ребров: «Це дуже корисний турнір і дуже важлива перевірка перед матчами кваліфікації чемпіонату світу»
За підсумками товариського матчу в межах турніру Canadian Shield із ко...
Збірна України в Торонто в межах Canadian Shield перемогла Нову Зеландію
У Торонто на стадіоні BMO Field збірна України провела другий товарись...