Збірна України з пляжного футболу за місяць досягла найбільшого прогресу у світовому рейтингу серед усіх команд

У вересні збірна України з пляжного футболу зробила найпотужніший з усіх команд ривок сходинками світового рейтингу BSWW.

Підопічні Євгена Варениці посіли сьоме місце в Суперфіналі цьогорічної Євроліги, який проходив 5—8 вересня в португальському містечку Фігейра-да-Фош. Цього виявилося достатньо, аби переміститися з 27-го на 24-й рядок у світовому рейтингу BSWW. 

Офіційний сайт Всесвітньої організації з пляжного футболу визнав збірну України переможцем у номінації Mover of the Month. Цей титул присуджується команді, яка протягом місяця продемонструвала найбільший прогрес у світовому рейтингу. Синьо-жовті у вересні обійшли збірні Еквадору та Польщі. Перше місце, як і раніше, посідають бразильці, на другому розташувалися португальці, треті — росіяни. 

Наступним відповідальним турніром, в якому візьме участь збірна України з пляжного футболу, стануть Всесвітні пляжні ігри в Катарі, що проходитимуть із 12-го по 16 жовтня. Волею жереба українці потрапили до групи С, де змагатимуться з Іраном, Парагваєм та Сенегалом. Наші суперники у світовому рейтингу посідають тепер відповідно п'яте, шосте та 11-е місця.

У плей-офф вийдуть лише переможці кожної з чотирьох груп. Краща команда нашого квартету в півфіналі зіграє з переможцем групи D, куди потрапили збірні Росії, Японії, Уругваю й Сальвадору. Відзначимо, що турнір із пляжного футболу стартує 11 жовтня, за день до офіційної церемонії відкриття Ігор.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини