Друга ліга. Реабілітація «Вересу» й падіння «Поділля»

У вересні 2017 року футболісти «Вересу», що тоді виступали в елітному дивізіоні, у гостях розгромили «Карпати» — 6:1. І ось після доволі тривалої перерви, у 2019-му, у 12-му турі вже друголігового чемпіонату рівняни знову перемогли з перевагою в п’ять м’ячів — тепер уже «Поділля», яке останнім часом різко загальмувало.

Долю поєдинку було вирішено ще в першому таймі, коли господарі тричі змусили подолян починати з центра поля. А в підсумковому розгромі найактивнішу участь узяли Антон Яременко й Юрій Соломка, які записали до свого активу по дублю.

«Цю перемогу ми присвячуємо нашим уболівальникам, — сказав головний тренер «Вересу» Юрій Вірт. — Адже останнім часом ми не завжди виправдовували їхні надії. Постараємося надолужити згаяне. Сьогодні ж у нас була дуже добра реалізація гольових моментів».

«Коментувати нема чого, — заявив керманич «Поділля» Віталій Костишин. — Це жахіття триває! Адже в останніх двох турах ми примудрилися пропустити аж 10 м’ячів. Чекаємо на дуже серйозну розмову з президентом клубу…»

А от у Макарові, де відбувся ще один поєдинок групи «А», було забито лише один гол. На 66-й хвилині універсал «Чайки» Дмитро Жикол змусив капітулювати воротаря «Калуша».

«Дощ завадив проводити комбінації, — вважає головний тренер «Чайки» Тарас Ільницький. — Було багато боротьби й помилок. Десь, мабуть, нам пощастило, хоча, на мою думку, ми були ближчими до перемоги, ніж суперник. Хлопці дуже добре підготувалися до матчу, навіть на тренуваннях усі намагалися боротися до кінця. Раніше такого не було».

«Ми в одному ігровому епізоді втратили концентрацію, і це коштувало нам пропущеного м’яча, — зазначив головний тренер «Калуша» Василь Качур. — Свої ж гольові моменти ми не реалізували. Знаю, що Фортуна посміхається далеко не кожному, мабуть, сьогодні «Чайка» на це заслужила більше…»

А у групі «Б» лідери, «Кристал» і «ВПК-Агро», здобули чергові звитяги, і, схоже, саме в боротьбі між ними й визначиться володар єдиної путівки до першої ліги. Хоча не виключено, що найближчі переслідувачі, «Альянс» і «Гірник», дотримуються іншої думки.