Прем’єр-ліга. Четверта поспіль перемога «Динамо», черговий виїзний успіх «Десни», розгром від «Зорі»

Після останніх матчів 9-го туру Прем’єр-ліги, що відбулися сьогодні, чернігівська «Десна» та київське «Динамо» ділять друге—третє місця, відсунувши «Олександрію» на четвертий рядок.

Динамівці після трьох перемог у різних турнірах поспіль здобули й четверту, перегравши вдома «Дніпро-1». У порівнянні з попереднім матчем, проти «Маріуполя», тренерський штаб киян зробив у стартовому складі п’ять замін. Цікаво виглядала лінія атаки, де знайшлося місце одразу двом нападникам — Бєсєдіну й Солю. Але рахунок відкрив інший виконавець — Вербич, який опинився саме на позиції центрфорварда. Циганков із Миколенком створили для словенця ідеальну ситуацію, і Беньямін відзначився забитим м’ячем у другій грі поспіль. Циганков у другому таймі спочатку влучив зі штрафного в поперечину, а потім реалізував 11-метровий. 2:0.

У матчі взяли участь гравці «Динамо», викликані на жовтневий збір національної команди України: Миколенко (гольовий пас), Шабанов (жовта картка), Циганков (гол), Буяльський (вийшов на заміну на 57-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 90-й хвилині).

Продовжує демонструвати чудові результати «Десна». Команда, яка проводить лише другий сезон в елітному дивізіоні, упевнено почувається серед лідерів та перемогла вже в четвертому поспіль виїзному поєдинку. Причому чернігівці обіграли в Маріуполі вже третього після «Олександрії» й «Динамо» представника України в єврокубках поточного сезону. У шести з дев’яти матчів чемпіонату команда Олександра Рябоконя не пропускала м’ячів — чудовий показник. Схоже, поєдинок із «Динамо», який проводив «Маріуполь» посеред тижня, відібрав в азовців занадто багато сил, що й стало однією з причин чотирьох сухих м’ячів у їхні ворота.

Ще в одному матчі «Зоря» перемогла в Києві з розгромним рахунком «Олімпік», перервавши свою серію з трьох матчів без перемог.

«Маріуполь» — «Десна» — 0:4 (0:2)

Голи: Хльобас (20, 67), Філіппов (21, 81).

«Динамо» — «Дніпро-1» — 2:0 (1:0)

Голи: Вербич (30), Циганков (80, з пенальті).

«Олімпік» — «Зоря» — 0:5 (0:1)

Голи: Юрченко (40), Русин (53, 87), Лєднєв (73), Кабаєв (80).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32