До уваги ЗМІ! УАФ та Футбольна академія «Бенфіка» Україна запрошують взяти участь у нагородженні переможців дитячого турніру Benfica Cup-2019

Українська асоціація футболу та Футбольна академія «Бенфіка» Україна запрошують представників ЗМІ взяти участь у нагородженні переможців та урочистому закритті дитячого футбольного турніру Benfica Cup-2019.

Разом із керівниками УАФ у церемонії нагородження братимуть участь представницька делегація з Португалії — міжнародний посол «Бенфіки», легендарний капітан команди бразилець Луїзао, комерційний директор ФК «Бенфіка» Бернардо Карвальо, директор світової мережі академій «Бенфіки» Мігель Рейш — та інші поважні гості.

Фінали та церемонія нагородження проходитимуть у неділю, 22 вересня, із 16.00 до 18.00 за адресою: 26-й кілометр Новообухівського шосе, Олімпійська, 1. Транспорт для журналістів — мікроавтобус «Фольксваген» із логотипом «Бенфіка» та написом «Футбольна академія «Бенфіка» Україна» — чекатиме о 15.00 на станції метро Видубичі (біля магазину «Фуршет»).

Телефон для довідок: 067 430 28 60.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини