Олена Кудзієва: «Із потенційними кандидатами до дівочої збірної України визначилася відсотків на 90»

Наприкінці травня конкурсна комісія з визначення кандидатів на посаду головного тренера дівочої збірної України WU-15 зупинила свій вибір на Олені Кудзієвій, що очолювала тоді жіночу команду вищої ліги «Злагода-Дніпро-1».

— Чому мені віддали перевагу з-поміж шести інших претендентів? Думаю, що завдяки моєму досвіду, адже свого часу я була футболісткою, потім зосередилася на тренерській роботі, — розповідає Олена Кудзієва в інтерв’ю офіційному сайту УАФ. — І не без успіху — «Злагода-Дніпро-1» стала півфіналістом останнього розіграшу Кубка України серед жінок. Прикро тільки, що через фінансові проблеми дніпрянки припинили виступати на всеукраїнській арені…

— Із чого ви почали роботу на новому місці?

— Із перегляду потенційних кандидатів до збірної. У серпні я побувала в Ковелі на фінальній частині чемпіонату України серед 15-річних дівчат у першій лізі, відвідала й кілька матчів за участю команд вищого дивізіону цієї ж вікової категорії. Словом, інформації не бракує.

— І в цьому списку ще є вакантні місця?

— Так, бо з претендентами на місце у збірній я визначилася відсотків на 90. Як і очікувалося, найбільше серед них представниць «Ладомира» з Володимира-Волинського, де продуктивно працюють зі зміною. Ще сподіваюся взяти когось на олівець після перегляду поєдинків чемпіонату України серед 13-річних футболісток.

— І коли відбудеться дебют дівочої збірної України під вашим керівництвом?

— Плануємо зібратися на збір 20 листопада. А 24-го й 26-го проведемо в гостях спаринги з білоруськими однолітками.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини