Друга ліга. Вольовий «Ужгород» та безкомпромісні «Кристал» і тернопільська «Нива»

Мабуть, беручи приклад зі своїх земляків із «Миная», які останнім часом вдало виступають у чемпіонаті України серед команд першої ліги, футболісти «Ужгорода», новачки другого дивізіону, і собі взялися перемагати.

І що цікаво, уже в другому матчі поспіль вони святкують вольову вікторію. Як і в протистоянні з «Чайкою», у поєдинку з «Оболонню-Бровар-2» ужгородці знову пропустили першими, але ще до перерви встигли вирівняти становище. Відзначився ветеран Адріан Пуканич. А додавши обертів у другому таймі, господарі зуміли дотиснути, здавалося, непоступливих гостей.

«Тішить, що ми знову продемонстрували бійцівську вдачу, чого на початку сезону за нами не спостерігалося, — сказав після фінального свистка керманич «Ужгорода» Василь Варга. — Можливо, був потрібен час на адаптацію, адже ще нещодавно більшість моїх підопічних виступала на аматорському рівні…»

Цей виграш дозволив ужгородцям обійти «пивоварів» у турнірній таблиці. Але це було протистояння середняків групи «А», яке відбулося в п’ятницю, 13 вересня, а сьогодні в цій групі в епіцентрі уваги був поєдинок у Хмельницькому, де «Поділля» приймало «Полісся». До речі, у серпні ці команди вже з’ясовували стосунки в розіграші Кубка України, і тоді сильнішими виявилися подоляни. Схоже, вони стають незручним суперником для поліщуків. Господарі вийшли вперед на 53-й хвилині після влучного пострілу Андрія Муляра. Гості намагалися перехопити ініціативу, але підопічні Віталія Костишина вправно пресингували й відсували гру від своїх воріт. У підсумку «Поділля» перемогло й вийшло на друге місце.

А у групі «Б» підвищений інтерес викликали відразу два протистояння. У дербі, що відбулося в Новій Каховці, футболісти «Енергії» не змогли дати бій «Кристалу». Гості здобули впевнену перемогу — 3:1. На похвалу заслуговує їхній універсал Владислав Апостолюк, який оформив дубль.

Цікаво розгорталися події в Сумах, де порушник спокою, «Альянс», приймав амбітного суперника — «Гірник». Слід віддати належне обом командам, які продемонстрували видовищний і результативний футбол. Господарі записали до свого активу вольову перемогу й тепер поступаються тільки «Кристалу».

До речі, після звитяги у Вінниці в лідера групи «А», тернопільської «Ниви», як і в херсонців, — лише два втрачених очка.