Олег Кузнецов: «Зі складом для офіційних матчів визначилися відсотків на 80»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Олег Кузнецов задоволений, що на минулому зборі вдалося зібрати оптимальний склад.

Минулої неділі завершився тренувальний збір в юнацької збірної України (футболісти не старші 2001 року народження), під час якого вона провела два контрольні поєдинки з румунськими однолітками (2:2 і 1:3). Про підсумки цього збору розповів головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов.

— Дуже важливо, що ми зібралися, по суті, бойовим складом, — сказав Олег Володимирович. — Такої розкоші в нашого тренерського штабу не було практично півтора року. А два матчі зі збірною Румунії дали нам достатньо інформації для роздумів.

— Позитиву вистачало?

— Видно було, що хлопці грали з бажанням, хотіли себе проявити, граючи вдома. Порадувало, що команді вдавалося створювати багато гольових моментів, тільки потрібно підтягнути реалізацію й постаратися уникати елементарних помилок в обороні. По грі суперник нас не перевершив, ми самі собі привозили голи. І знову ж таки — вдалося подивитися у справі футболістів, яких ми не бачили довгий час.

— Заключний етап підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи відбудеться в жовтні?

— Так, і знову вдома. Робота розпочнеться 6-го числа, а 8-го й 10-го ми проведемо два контрольні поєдинки зі збірною Греції.

— Там ви будете награвати основу для офіційних матчів?

— У принципі, так. Хоча й два поєдинки з румунами відповіли на багато запитань. За великим рахунком, ми вже відсотків на 80 визначилися зі складом, який готуватиметься до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що матчі кваліфікації Євро-2020 (U-19) команда Олега Кузнецова проведе 13-го, 16-го й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будут збірні Швеції, Словенії та Естонії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини